Produkty

Jak na zadávání sektorových veřejných zakázek a koncesí? Získejte přehled s naším videokurzem.

Aktuální videokurz se podívá na specifickou oblast sektorových veřejných zakázek, vybraná obecná ustanovení a změny oproti současné právní úpravě, které se týkají vymezení veřejných zakázek. Dále se zaměří na oblast koncesí, obecnou definici koncese, změny,...

Cena s DPH: 1 190,00 Kč
Koupit
Opravné prostředky v exekučním řízení

Opravné prostředky v exekučním řízení

JUDr. Katarína Maisnerová ml.

Exekucí sice nepřibylo, opravné prostředky ale nabývají na důležitosti. Získejte přehled s naším videokurzem.

Zatímco v roce 2014 narostl počet exekucí v ČR o více než 100 tisíc, v loňském roce těchto případů naopak výrazně ubylo. S případy exekucí jsou ale nerozlučně spojeny i možné opravné prostředky, a to jak z pohledu věřitelů, tak dlužníků. Víte...

Cena s DPH: 1 190,00 Kč
Koupit
Prodej movitých věcí a nemovitostí

Prodej movitých věcí a nemovitostí

JUDr. Katarína Maisnerová ml.

Prodej movitých a nemovitých věcí v rámci exekuce: Získejte přehled s naším videokurzem

V cyklu našich videokurzů věnujících se problematice exekucí pokračujeme s kurzem zaměřujícím se na prodej movitých a nemovitých věcí ve vlastnictví povinného. Zatímco u movitých věcí je postup od exekučního příkazu přes ocenění věci a její prodej celkem jasný, u...

Cena s DPH: 1 190,00 Kč
Koupit

Velká část zaměstnavatelů si dnes uvědomuje význam vzdělávání svých zaměstnanců, a proto do něj investuje nemalé peníze – nejedná se přitom jen o zaškolení nových zaměstnanců, ale velmi často o rozvoj jejich vzdělání v průběhu pracovního poměru.

Cena s DPH: 2 100,00 Kč
Koupit

Na každém pracovišti může dojít ke krádežím, zničení vybavení, poškození majetku a řadě dalších situací. Kdo, komu a za jakých podmínek ale za škodu odpovídá?

Cena s DPH: 2 100,00 Kč
Koupit

V polovině roku 2018 má dojít k velkým změnám v oblasti ochrany osobních údajů, když vstoupí do účinnosti nové nařízení EU o ochraně osobních údajů (společně s trestněprávní směrnicí), které sjednotí pravidla této ochrany v rámci celé Unie a přinese s sebou celou řadu změn.

Cena s DPH: 2 100,00 Kč
Koupit

Působí Vaše společnosti i na Slovensku? Pak tu máme školení právě pro Vás! Po loňské úspěšné premiéře tohoto semináře přicházíme z kraje roku 2016 s jeho opakováním!

Cena s DPH: 4 400,00 Kč
Koupit
Veřejné zakázky 2017

Veřejné zakázky 2017

Roční předplatné 2017

Pohybujete se v oblasti veřejných zakázek? Potřebujete se zorientovat v nové právní úpravě? Oceníte kvalitní informační zdroj, který Vás udrží v obraze?

Časopis Veřejné zakázky je dvouměsíčník, který vychází již více než 15 let. Odborná redakční rada se podrobně věnuje legislativě i aplikační praxi, a to z pohledu uchazečů i z pohledu zadavatelů.

Cena s DPH: 1 380,00 Kč
Koupit
Změny závazků

Změny závazků

JUDr. Milan Hulmák, Ph.D

Orientujete se v podmínkách změn závazků? Připomeňte si je s našimi kurzy.

Každý závazek je právní poměr dvou nebo více subjektů, který je poměrně často určitým způsobem změní. Víte ale, jak český právní řád takové změny upravuje? Jaké podmínky se vztahují na změnu dlužníka, věřitele nebo na změnu v obsahu závazku? Pokud si v této oblasti nejste jistí, je naše aktuální přednáška právě pro Vás.

Cena s DPH: 1 190,00 Kč
Koupit

Ochrana spotřebitele: Naučte se, jak poznat nepřiměřená ujednání ve spotřebitelských smlouvách

Šmejdi. Slovo, ve kterém bylo vždy obsaženo pramálo pozitivního, které ale v posledních letech dostalo další význam v souvislosti s předváděcími akcemi a následně podepisovanými nevýhodnými smlouvami. Právě ony - tedy tzv. distanční smlouvy uzavírané mimo...

Cena s DPH: 1 190,00 Kč
Koupit