Pracovní pozice

     

ŘANDA HAVEL LEGAL

Advokátní kancelář ŘANDA HAVEL LEGAL hledá talenty na pozice advokátních koncipientů pro svoji kancelář v Praze. Naším obchodním cílem je postupný nárůst počtu klientů, transakcí i obchodních výsledků se současným zkvalitňováním poskytovaných právních služeb.

SOUDNÍ DVŮR EVROPSKÉ UNIE

Právník/právnička
pro externí překladatelskou činnost

Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o.

Příležitost pro absolventy práv. Pro jednu z předních a dlouhodobě zavedených advokátních kanceláří v Praze hledáme vhodné uchazeče na pozici advokátního koncipienta.

Městský soud v Praze, pracoviště Spálená

Městský soud v Praze, pracoviště Spálená hledá ASISTENTKU/ASISTENTA SOUDCE pro úsek obecné občanskoprávní agendy a specializované agendy ochrany osobnosti a autorského práva (oddělení 31 C, 66 C a 22 Co)

Klimeš & Černý, advokátní kancelář

Menší advokátní kancelář s generální praxí nabízí zajímavé, široce strukturované uplatnění uchazeči, který dává přednost co nejširšímu rozsahu své právní kariéry pro další profesní růst.

Ueltzhöffer Klett Jakubec & Partneři

Ueltzhöffer Klett Jakubec & Partneři, advokátní kancelář nabízí uplatnění advokátům a advokátním koncipientům.

Weinhold Legal

Weinhold Legal je silným hráčem na českém i slovenském trhu již od založení pražské kanceláře roku 1996 a pobočky v Bratislavě roku 1998. Můžeme se pochlubit týmem téměř padesáti vysoce kvalifikovaných právníků.

Advokátní kancelář TOMAN, DEVÁTÝ & PARTNEŘI

Hledá vhodné kandidáty na pozice ADVOKÁT, ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT, PRÁVNÍK k dalšímu rozšíření a zkvalitnění právních služeb v oblasti sporné, nesporné a smluvní agendy