Produkty z kategorie konference

     

Cílem konference je zhodnotit rok trvání nové právní úpravy z pohledu praktické aplikace, a to nejen při obhajobách, ale i při přípravě criminal compliance programů. O zkušenosti a názory se podělí přední obhájci, kteří zastupují právnické osoby v trestním řízení.

Cena s DPH: 2 750,00 Kč
Koupit

Zveme Vás na slavnostní galavečer konaný při příležitosti vyhlášení výsledků jubilejního desátého ročníku firemního žebříčku Právnická firma roku 2017.

Cena s DPH: 2 450,00 Kč
Koupit
Soukromé právo Praha

Soukromé právo Praha

21. listopadu 2017

V šestém ročníku této již tradiční v celorepublikovém měřítku nejvýznamnější civilistické konference se zaměříme na otázky, jak si norma po třech letech od účinnosti stojí v praktickém životě, jak si nové soukromé právo jeho adresáti osvojili, jaká je využitelnost nových institutů a jaké poznatky mají nejen akademici, ale i advokáti a soudci. Zaměříme se...

Cena s DPH: 3 750,00 Kč
Koupit

Odborná akce zaměřená na konkrétní dopady GDPR do oblasti veřejné správy a jejích činností. Vhodné postupy a návrhy řešení implementace požadavků nové právní úpravy v oblasti ochrany osobních údajů z pohledu právního, procesního i technologického.

Cena s DPH: 3 900,00 Kč
Koupit

Cílem konference je představit a upozornit na některá úskalí nejrozsáhlejší reformy správního trestání od roku 1990. Konference je zaměřená primárně na osoby, které se při své praxi s problematikou správního trestání aktivně setkávají.

Cena s DPH: 2 750,00 Kč
Koupit
Fúze a akvizice

Fúze a akvizice

9. listopadu 2017

Konference si klade za cíl představit účastníkům jednotlivé druhy přeměn společností z právního i daňového hlediska včetně ukázek na praktických příkladech. Účastníci konference získají přehled o principech přeměn společností, a to zejména o problematice fúzí a rozdělení, které jsou nečastějšími formami přeměn společností.

Cena s DPH: 2 750,00 Kč
Koupit