Produkty z kategorie konference

     

Chystá se revoluce? Budou blockchainové technologie masivně využívány mezi firmami? Nahradí některé dosavadní procesy? Pokud ano, jsou na to připraveni právníci a vedení firem? Jaká jsou první byznysová řešení u nás? Přijďte se podívat na konferenci, dozvědět se něco nového a případně se zapojit do diskuse.

Cena s DPH: 3 750,00 Kč
Koupit
Daňové fórum 2019

Daňové fórum 2019

7. března 2019

Daně v roce 2019. To je ústřední téma naší výroční daňové konference, kterou pořádáme ve spolupráci s daňovou kanceláří Fučík & partneři, advokátní kanceláří Bříza & Trubač a za účasti odborníků z Generálního finančního ředitelství. Cílem této konference je poskytnout přesné informace od všech stran a uvést na pravou míru leckdy zavádějící...

Cena s DPH: 3 750,00 Kč
Koupit

Rodina každého z nás vychovala a základním způsobem formovala, v právu však definici rodiny nenajdeme. Právo přesto rodinné vztahy podrobně upravuje, ačkoliv se tato oblast z podstaty právnímu spoutání brání a mnohé spory jsou právně neřešitelné. Na druhé straně nesezdané soužití právo celá opomíjí, ačkoliv si je volí polovina české populace.

Cena s DPH: 1 209,00 Kč
Koupit

Epravo.cz ve spolupráci s Czech Employment Lawyers Association, spolkem sdružujícím přední české advokáty specializující se na pracovní právo (www.czela.cz) Vás zvou na další společný prakticky zaměřený seminář, tentokrát na téma kontrol inspekce práce. Akce, na které vystoupí přední čeští advokáti specializující se pracovní právo, Vám přiblíží, jak...

Cena s DPH: 2 750,00 Kč
Koupit

Po dvou desetiletích snah o rekonstrukci soukromého práva v novém společenském systému ČR a po více než desíti letech legislativních prací nabyl účinnosti před více než třemi lety k 1. ledna 2014 nový občanský zákoník, zákon o obchodních korporacích a další navazující předpisy.

Cena s DPH: 3 750,00 Kč
Koupit
Compliance Forum 2019

Compliance Forum 2019

30. května 2019

Zveme Vás na Compliance Forum 2019. Problematika Compliance získává každoročně na větší pozornosti a připravili jsme pro Vás unikátní akci, na které vystoupí přední čeští odborníci na tuto problematiku.

Cena s DPH: 2 750,00 Kč
Koupit
Cena s DPH: 2 750,00 Kč
Koupit

Zveme Vás na slavnostní galavečer konaný při příležitosti vyhlášení výsledků dvanáctého ročníku firemního žebříčku Právnická firma roku 2019.

Cena s DPH: 2 750,00 Kč
Koupit