Produkty

Elektronické právní jednání

Elektronické právní jednání

Mgr. František Korbel Ph.D.

Připomeňte si základní pravidla a zásady v online videokurzu

Setkáváme se s ním v běžném i profesním životě prakticky denně. Ať už se jedná třeba o elektronické bankovnictví nebo o podpisy smluv „na dálku”. Připomeňte si s námi zásady elektronického právního jednání, které se Vám určitě budou hodit.

Cena s DPH: 1 490,00 Kč
Koupit
Nařízení eIDAS

Nařízení eIDAS

JUDr. Josef Donát LLM.

Nařízení eIDAS změní zákony týkající se elektronické identifikace. Nenechte se zaskočit!

Zajímá Vás, v čem spočívají úskalí elektronického podpisu a jak se forma jeho užití změní spolu s novým nařízením eIDAS? Rádi byste měli přehled o tom, které další služby eIDAS upraví a k jakým změnám dojde v českém právním řádu v souvislosti s jeho...

Cena s DPH: 1 490,00 Kč
Koupit

Ujasněte si náležitosti pracovní smlouvy, zkušební doby nebo DPP a DPČ

Vznik pracovněprávního vztahu je tím nejzákladnějším jednáním mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem. I přes zdánlivou přehlednost ale skrývá řadu úskalí. A právě na jejich přehledné a přitom detailní objasnění se zaměřuje náš další videokurz.

Cena s DPH: 1 490,00 Kč
Koupit

Strašák jménem kontrolní hlášení k DPH: S naším videoprůvodcem se ho neleknete!

Jeho prostřednictvím chce Ministerstvo financí bojovat proti daňovým únikům, další povinnosti ale znamená především pro samotné plátce DPH. Tzv. kontrolní hlášení k DPH je zatím jednou z nejdiskutovanějších legislativních změn roku 2016 a právě proto se na nějdetailně zaměřuje i náš další videokurz.

Cena s DPH: 890,00 Kč
Koupit
Skončení pracovního poměru

Skončení pracovního poměru

doc. JUDr. Petr Hůrka, Ph.D.

Tento videokurz je zaměřen na jednu z klíčových oblastí pracovního práva, a to problematiku skončení pracovního poměru.

Zajímá Vás, jakým směrem se ubírá a bude ubírat strategie pracovního práva v 21. století? Pak si rozhodně nenechte ujít přednášku, jejímž autorem je Doc. JUDr. Petr Hůrka, Ph.D. z Katedry Pracovního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Cena s DPH: 1 490,00 Kč
Koupit
Daňové novinky 2016

Daňové novinky 2016

Ing. Martina Šotníková

Orientujete se v daňových změnách, které platí od začátku letošního roku? Máte přehled o dalších zákonech, které se projednávají a které mohou v nejbližší době vstoupit v platnost? A zachytili jste všechny možné dopady, které mohou mít změny legislativy na konkrétní oblasti? Tato přednáška shrnuje právě daňové změny pro rok 2016.

Cena s DPH: 890,00 Kč
Koupit