Galavečer Právník roku 2018

Galavečer Právník roku 2018

Čas konání: 01.02.2019 19:00 - 02.02.2019 01:00

Místo konání akce: TOP HOTEL Praha, Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4-Chodov

Datum: 1. února 2019

Cena včetně DPH: 2 750,00 Kč

V zimě justice nejezdí lyžovat, v zimě jezdí na galavečer Právníka roku!

Zveme Vás na galavečer Právník roku 2018, největší celojustiční akci roku, který se uskuteční v pátek 1. února 2019 od 19.00 hodin v pražském TOP HOTELu. Samozřejmostí je bohatý raut a po celou dobu večera ve všech sálech hotelu živá hudební produkce.

K naší radosti tu na hosty budou čekat stejní moderátoři předávacího ceremoniálu, kteří se v minulých dvou letech tak osvědčili, že jsme je o moderování požádali do třetice. Pevně věříme, že ani do třetice nezklamou a že Aleš Háma a Jakub Wehrenberg ve spolupráci s námi letos hodně překvapí! Velká TOP Congress Hall, do níž se pohodlně vejdou až dvě tisícovky lidí, bude jako už poněkolikáté svědkem předávání ocenění nejlepším právníkům v deseti kategoriích. Hosté večera vedle hotelu pohodlně zaparkují a mimopražští v něm mohou i příjemně bydlet. Zkrátka, TOP HOTEL Praha našim galavečerům svým uspořádáním a kapacitou dobře vyhovuje, a tak se znovu vracíme. I letos jsme pro společenský večer po slavnostním vyhlášení výsledků oslovili hudební hvězdy české popmusic, chybět nebude tolik oblíbená cimbálovka, jazz a blues i videodiskotéka, lahůdku budeme mít i pro milovníky kubánských rytmů. Hlavní hvězdu večera odtajníme ovšem až později. Prostředí a kuchyň TOP HOTELu Praha spojíme opět se skvělými službami cateringu Vyšehrad 2000 a doufáme, že všichni advokátní a další hosté budou nad ránem odcházet sice znaveni, avšak navýsost spokojeni. Česká justice je svět, který společně vytváříme. Mít čas a prostor potkávat se, znamená budovat lepší justici. Využijme k tomu i galavečer Právníka roku 2018! 


PR2017

Výherci minulého ročníku Právník roku 2017.

S případnou rezervací vstupenek však příliš neotálejte. Z důvodu omezené kapacity míst a každoročnímu převisu poptávky je možnost nákupu vstupenek omezena na dvě vstupenky na jednu objednávku.

Vstupenky budou distribuovány po uzavření všech objednávek v druhém lednovém týdnu 2019.