Pracovněprávní novinky pro rok 2017

Pracovněprávní novinky pro rok 2017

Čas konání: 25.01.2017 09:00 - 25.01.2017 13:00

Místo konání akce: Tetris Office Building, Budějovická 1550/15a, Praha 4

Datum: 25. ledna 2017

Cena včetně DPH: 2 100,00 Kč
Pojďme se před koncem kalendářního roku podívat na to, co nás v personální praxi čeká v roce následujícím. Shrneme si aktuální změny pracovněprávních předpisů – ať již jde o změny přijaté a vyhlášené (tedy po právnicku „platné a účinné“) nebo o změny, které vláda, ministerstva nebo poslanci teprve plánují, ale které postupně dostávají konkrétnější a konkrétnější obrysy.

Nebudeme se věnovat jen obsáhlé novele zákoníku práce (pro tu ostatně máme samostatné školení „Novela zákoníku práce prakticky a na příkladech – co přinese rok 2017?“) – spoustu se toho v průběhu uplynulého roku odehrálo také v oblasti zaměstnanosti, zvláště co se týče agentur práce, nebo v oblasti zaměstnávání cizinců či pracovnělékařských služeb. Pozadu však nezůstala ani judikatura se značným dopadem na naši každodenní praxi.

V neposlední řadě si popovídáme o výhledech pro rok 2017. Ať víte, co můžete očekávat, a nic vás v novém roce nepřekvapí. Nemusíme již zmiňovat dostatek prostoru rezervovaného pro vaše dotazy.


Témata školení:

Tématem školení budou, jednoduše řečeno, změny. Konkrétní probírané novinky přizpůsobíme aktuální situaci a legislativnímu vývoji. Příkladem může být:

  • novela zákoníku práce
  • změny v oblasti zaměstnanosti (agenturní zaměstnávání)
  • novela zákona o specifických zdravotních službách (PLS)
  • novela právní úpravy zaměstnávání cizinců na území ČR
  • tradiční změny podzákonných právních předpisů
  • návrhy na vydání nových zákonů
  • atd.


Přednášející:

JUDr. Nataša Randlová, Ph.D.


V ceně školení je účastníkům zajištěno občerstvení (coffee break).