Praktické aspekty rozhodčího řízení

Přednášející: JUDr. Bříza Petr, LL.M., Ph.D.


Cena včetně DPH: 490,00 Kč

Tématem této přednášky jsou praktické aspekty rozhodčího řízení a možná se ptáte, proč byste tento seminář měli sledovat. 

Měli byste ho sledovat proto, abyste nebyli v rámci rozhodčího řízení, do kterého se můžete vy nebo vaše společnost dostat,  překvapeni jeho průběhem a zejména, aby na jeho konci jste neměli rozhodčí nález, který by následně mohl být i vykonán. Takže já vás v tomto semináři chci upozornit na úskalí rozhodčího řízení, na to, jak rozhodčí řízení probíhá, jaké jsou jeho výhody, abyste to mohli využít pro svůj prospěch. Budeme se bavit nejenom o tom, co to je rozhodčí řízení, ale i jakým způsobem ho zahajujeme, jakým způsobem sjednáváme pravomoc rozhodčího senátu. Budeme se bavit, co je klíčové, a to je výběr rozhodce. Prozradím vám pár triků, jak vybrat takového rozhodce, aby v rámci řízení se celá věc neotočila proti vám. Budeme se podrobně zabývat průběhem a vedením rozhodčího řízení a budeme si vyprávět i o tom, jak rozhodčí nález můžete vykonat, kde ho můžete vykonat a také, zda existují, případně v jaké míře nějaké opravné prostředky. To znamená způsoby, jak se výkonu rozhodčího nálezu bránit, respektive, jak případně nepříznivý rozhodčí nález ještě změnit.

Jaké jsou výhody online videokurzů?

  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoli, a to i zpětně.
Celková délka přednášky je 22 minut.


O lektorovi

JUDr. Petr Bříza, LL.M., Ph.D.
JUDr. Petr Bříza, LL.M., Ph.D.
JUDr. Petr Bříza je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy, studoval též na New York University School of Law a University of Cambridge. Aktuálně je advokátem, partnerem v advokátní kanceláří Bříza & Trubač.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.