Veřejné zakázky 2017

Veřejné zakázky 2017

Ročník: 2017

Počet vydání za rok: 6

Cena včetně DPH: 1 380,00 Kč





Rok 2017 je díky novému zákonu, který vstoupil v účinnost 1. října 2016, nepochybně rokem „Veřejných zakázek“. Rádi bychom Vám touto cestou nabídli předplatné našeho časopisu Veřejné zakázky, časopisu s již 15ti letou tradicí. Časopis vychází jako dvouměsíčník, v roce 2017 bude vydáno 6 čísel.

Mezi hlavní benefity časopisu Veřejné zakázky patří:  

  • poskytuje komplexní informační servis
  • monitoruje aktuality a novinky
  • přináší zajímavé a inspirativní rozhovory
  • odborné texty v celé šíři problematiky veřejného investování

Intenzivně jsme pracovali na zlepšení časopisu a počínaje prvním číslem roku 2017, byl časopis rozšířen na 72 stran, dále byly zařazeny nové rubriky a pravidelné komentáře zástupců Ministerstva pro místní rozvoj, Úřadu na ochranu hospodářské soutěže, Nejvyššího kontrolního úřadu a zástupců řady dalších významných institucí pracujících s veřejnými zakázkami.

Každý předplatitel od nás jako dárek ke svému předplatnému získá 50% slevu na veškeré naše další produkty související s tématem veřejných zakázek a to jak na unikátní videosemináře tak i na konference, které budeme k tématu připravovat v roce 2017 a plánujeme celkem tři. Nabídka bude vždy aktuálně dostupná a na url http://www.epravo.cz/eshop/ a slevový kód Vám bude zaslán s potvrzením Vašeho předplatného.