Základy daňové problematiky v souvislosti s poskytování spotřebitelského úvěru na bydlení

Přednášející: Mgr. Martin Švalbach, M.A., LL.M.


Cena včetně DPH: 475,00 Kč

Přednáška je rozdělena do dvou základních celků. V první části se dozvíte o daňových aspektech spojených s poskytováním spotřebitelských úvěrů na straně poskytovatele i na straně příjemce.

V druhé části bude rozebráno uplatňování odčitatelných položek, neboli nezdanitelných částek ze základu daně v souvislosti s poskytováním spotřebitelských úvěrů, popřípadě uplatňováním nákladů na úroky a ostatní náklady, které vznikají v souvislosti s přijetím spotřebitelského úvěru.

O lektorovi

Mgr. Martin Švalbach, M.A., LL.M.
Mgr. Martin Švalbach, M.A., LL.M.
Mgr. Martin Švalbach, M.A., LL.M. působí v advokátní kanceláři PRK Partners jako daňový poradce. Specializuje na korporátní daňové právo, mezinárodní daňové právo a daňové aspekty finančních instrumentů.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.