Poslat článek emailem

*) povinné položky
31. 5. 2019
ID: 109432

Advokátní kancelář ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ rozšiřuje tým o tři nové kolegy

Zdroj: ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ advokátní kancelář

Advokátní kancelář ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ rozšiřuje tým o tři nové kolegy, advokátky Danielu Kozákovou a Petru Jestříbkovou a advokátního koncipienta Pavla Vejmolu.

Daniela Kozáková je zkušenou advokátkou v oblasti práva nemovitostí a stavebnictví a obchodního práva. V minulosti Daniela působila mimo jiné v advokátních kancelářích HAVEL & PARTNERS a  Hogan Lovells. Daniela se dále specializuje na právní služby týkající se investic do umění a sběratelství (art law) a oblasti památkové péče. Je členkou prestižní mezinárodní Asociace poradců globálního trhu s uměním PAIAM (Professional Advisors to the International Art Market) a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, která sdružuje přední osobnosti českého nemovitostního trhu napříč obory.

Petra Jestříbková je advokátkou se specializací na oblast práva nemovitostí a stavebnictví. V minulosti Petra působila v advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS, kde se podílela na řadě významných developerských a M&A projektů.

Pavel Vejmola nastupuje u advokátní kanceláře ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ na pozici advokátního koncipienta. V minulosti Pavel působil v advokátních kancelářích Duška & Svobodová a ŘANDA HAVEL LEGAL.


ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o.

Myšák Gallery
Vodičkova 710/31
110 00 Praha 1

Tel.:    +420 226 216 790
e-mail:    info@sirokyzrzavecky.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz