Poslat článek emailem

*) povinné položky
3. 10. 2018
ID: 108210

Semináře zákona o zadávání veřejných zakázek s právnickou firmou roku

Zdroj: UNIT

Vzdělávací agentura UNIT s.r.o. vás zve na odborné semináře, které se budou konat v listopadu v Praze a Brně. Hlavní téma jsou aktuality, praktické zkušenosti, výkladové a aplikační problémy ZZVZ. Důležitým tématem seminářů bude povinné elektronické podávání nabídek a elektronická komunikace, které jsou nutné již od 18. října 2018.

Semináře jsou určeny jak pro zadavatele veřejných zakázek, tak i pro dodavatele účastnících se zadávacích řízení, kteří chtějí prohloubit své praktické znalosti při aplikaci nové právní úpravy.

Jsme velmi potěšeni, že se snaha uspořádat hodnotné a tradiční vzdělávací akce setkává s ohlasem, o čemž svědčí jarní účast téměř 350 odborníků z České republiky“ říká Ing,. Yvona Bulušková, koordinátorka akcí.

Odborným garantem je advokátní kancelář MT Legal s.r.o., která získala již dvakrát nejvyšší ocenění „Právnická firma roku“ v kategorii „Veřejné zakázky“. Tato soutěž, organizována společností EPRAVO.CZ, probíhá pod záštitou ministra spravedlnosti ČR JUDr. Roberta Pelikána a České advokátní komory. Je nejen oceněním kvalit na poli poskytování právních služeb, ale také důležitým vodítkem pro širokou veřejnost.

Seminář je akreditován Ministerstvem vnitra ČR ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, jako průběžné vzdělávání, č. akreditace AKI./PV-45/2018.

Bližší informace nejen o programu naleznete na stránkách www.unit.cz.  


Těšíme se na vás. Tým UNIT.