21. 5. 2014
ID: 94383

Ochrana dat má cenu zlata!

Zdroj: LawTech Europe Congress

Tisková zpráva

Pokud patříte mezi ty, které zneklidňují problémy s elektronikou, s ochranou a zabezpečením dat před jejich zneužitím, s ochranou pošty v mobilech a počítačích, rozhodně se neprodleně (do 31.5. za absolutně nejlevnější poplatek) zaregistrujte na kongresu LawTech Europe Congress!

Ten se uskuteční v Praze ve dnech 19.- 21. 10. 2014 jako největší právnicko - technologický kongres ve střední a východní Evropě. Naši i zahraniční experti se tentokrát zakousnou do nejžhavějších témat jako je technologická podpora během soudního řízení, elektronické dokazování, do problému přeshraničního dokazování, fungování a zneužívání metadat,  zabezpečení firemní pošty u soukromých telefonů zaměstnanců, jak zastavit kybernetické zločiny, jak úspěšně zabezpečit všechna elektronická zařízení, jak chránit citlivá data, zkoumání důkazů v mobilních telefonech a jiných elektronických zařízeních, zneužívání dat na sociálních sítích, jak a kde zanecháváme digitální stopy a celou škálu dalších dnes tolik aktuálních problémů.

Nebudou chybět praktické ukázky nejmodernějších technologií z těchto oblastí a panelové diskuse k těmto ožehavým problémům u nás i v zahraničí.

Registrace k účasti na tomto významném kongresu byla právě zahájena a je v těchto dnech nejvýhodnější!

LawTech Europe Congress


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz