1. 10. 2014
ID: 95488

Tomíček Legal posílila o nové partnery – advokáti navazují na předchozí úspěšnou spolupráci v PwC Legal

Zdroj: Tomíček Legal

Tisková zpráva

Advokátní kancelář Tomíček Legal posiluje své vedení příchodem dvou partnerů, Jiřího Kocíka a Lukáše Petra. Do Tomíček Legal oba noví partneři přinášejí své zkušenosti získané v největších mezinárodních a českých advokátních kancelářích, kterými jsou např. PricewaterhouseCoopers Legal či Havel, Holásek & Partners.

Jiří Kocík

Jiří Kocík

Jiří Kocík se specializuje se na oblast veřejných zakázek, právo IT a pracovní právo a dále na oblast práva obchodních společností, soudní spory a arbitráže. Během své více než desetileté advokátní praxe působil Jiří Kocík v přední české advokátní kanceláři a jako vedoucí advokát v advokátní kanceláři PricewaterhouseCoopers Legal. Působil rovněž jako ředitel právního odboru a odboru veřejných zakázek na Ministerstvu životního prostředí ČR.

Lukáš Petr

Lukáš Petr

Lukáš Petr se specializuje na oblast práva obchodních společností, přeměny obchodních společností včetně přeměn přeshraničních, a dále na komplexní poradenství při akvizicích či prodejích obchodních společností a následné posttransakční reorganizace koncernových uskupení. Během své praxe se účastnil řady transakcí oblasti akvizic a prodejů, a to jak na straně prodávajících, tak kupujících, a následných reorganizací zejména v odvětvích energetiky, zemědělství, strojírenství, médií, a private equity. Před příchodem do Tomíček Legal působil v Havel, Holásek & Partners, největší česko – slovenské advokátní kanceláři, a dále v  advokátní kanceláři PricewaterhouseCoopers Legal.

Příchodem Jířího Kocíka a Lukáše Petra dochází k obnovení jejich spolupráce se Zdeňkem Tomíčkem, která slavila úspěchy v jejich předchozím společném působení v PricewaterhouseCoopers Legal.


Tomíček Legal s.r.o., advokátní kancelář

Říční 456/10
118 00 Praha 1

Tel.: +420 724 807 020
e-mail: info@tomicek-legal.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz