Další vzdělávání advokátů

Další vzdělávání advokátů

Obsahuje137 kurzů (162 videí)
Cena5 950 Kč s DPH

Popis

Tento náš produkt snadno vyřeší Vaše potřeby při účasti v projektu „Další vzdělávání advokátů“, nově zavedeném Českou advokátní komorou a výrazně ušetří Váš čas a náklady.

Jsme předním českým poskytovatelem online vzdělávání v oboru práva a v naší nabídce se v tuto chvíli nachází téměř 150 unikátních video kurzů a nové k nim rychle přibývají. Naleznete zde kurzy reflektující aktuální legislativní změny i výkladové problémy ve všech klíčových oborech práva. Online videokurzy jsou časově i finančně výrazně méně náročné než klasické kurzy prezenční a můžete studovat kdykoliv a všude tam, kde je k dispozici internet. Studovat můžete na jakémkoliv počítači, tabletu a třeba i na telefonu při cvičení ve fitness centru.

Součástí našich online videokurzů je i přehled právní úpravy související s daným tématem, judikatura, doporučená studijní literatura, online test a nakonec i  certifikát o úspěšném absolvování. Využité přednášky pak zůstávají během Vašeho členství v projektu ve Vaší osobní knihovně k eventuálnímu dalšímu použití.
Jaké jsou tedy hlavní benefity tohoto systému?

  • Kurzy se přizpůsobují Vám, nikoliv Vy jim – studujete, kdy chcete a co chcete! Nemusíte si vytvářet vlastní studijní materiály – připravili jsme je za Vás.
  • Ihned zjistíte, co jste se naučili – online test Vám potvrdí získanou odbornost!
  • Kdykoliv si celý kurz zopakujete bez jakýchkoliv dalších nákladů.
  • Naše databáze již nyní obsahuje více než 142 hodin odborných přednášek, což rozsahem odpovídá 35 klasickým půldenním seminářům.

Cena včetně DPH: 5 950,00 KčProdukty obsažené v balíčku