Produkty

Zveme Vás na slavnostní galavečer konaný při příležitosti vyhlášení výsledků jubilejního desátého ročníku firemního žebříčku Právnická firma roku 2017.

Cena s DPH: 2 450,00 Kč
Koupit

Cílem konference je zhodnotit rok trvání nové právní úpravy z pohledu praktické aplikace, a to nejen při obhajobách, ale i při přípravě criminal compliance programů. O zkušenosti a názory se podělí přední obhájci, kteří zastupují právnické osoby v trestním řízení.

Cena s DPH: 2 750,00 Kč
Koupit
Soukromé právo Praha

Soukromé právo Praha

21. listopadu 2017

V šestém ročníku této již tradiční v celorepublikovém měřítku nejvýznamnější civilistické konference se zaměříme na otázky, jak si norma po třech letech od účinnosti stojí v praktickém životě, jak si nové soukromé právo jeho adresáti osvojili, jaká je využitelnost nových institutů a jaké poznatky mají nejen akademici, ale i advokáti a soudci. Zaměříme se...

Cena s DPH: 3 750,00 Kč
Koupit

V této sérii 24 videí získáte odborné znalosti a dovednosti k vykonání zkoušky odborné způsobilosti tak, jak ji předepisuje zákon o spotřebitelském úvěru.

Cena s DPH: 2 900,00 Kč
Koupit
Veřejné zakázky 2018

Veřejné zakázky 2018

Roční předplatné 2018

Pohybujete se v oblasti veřejných zakázek? Potřebujete se zorientovat v nové právní úpravě? Oceníte kvalitní informační zdroj, který Vás udrží v obraze?

Časopis Veřejné zakázky je dvouměsíčník, který vychází již více než 15 let. Odborná redakční rada se podrobně věnuje legislativě i aplikační praxi, a to z pohledu uchazečů i z pohledu zadavatelů.

Cena s DPH: 1 380,00 Kč
Koupit

Odborná akce zaměřená na konkrétní dopady GDPR do oblasti veřejné správy a jejích činností. Vhodné postupy a návrhy řešení implementace požadavků nové právní úpravy v oblasti ochrany osobních údajů z pohledu právního, procesního i technologického.

Cena s DPH: 3 900,00 Kč
Koupit

Seminář vás seznámí s podceňovanými riziky, kterým čelí členové statutárních orgánů ve svých funkcích podle nového občanského zákoníku. Seminář je určen zejména jednatelům obchodních korporací, členům představenstev, ale také advokátům, podnikovým právníkům, prokuristům a ředitelům. Účelem semináře je poskytnutí praktických rad, jak se takovým rizikům účinně vyhnout.

Cena s DPH: 1 190,00 Kč
Koupit

V této přednášce se dozvíte o daňových aspektech v rámci poskytování spotřebitelských úvěrů a bude také rozebráno uplatňování odčitatelných položek, neboli nezdanitelných částek ze základu daně, náklady na úroky a ostatní náklady, v souvislosti s poskytováním SÚ.

Cena s DPH: 475,00 Kč
Koupit

Tato přednáška se týká vkladových a platebních účtů a také platebních karet.

Cena s DPH: 475,00 Kč
Koupit

V této přednášce se zaměříme na druhy, formy zápisu práv do katastru nemovitostí a katastrální řízení.

Cena s DPH: 475,00 Kč
Koupit