EPRAVO.CZ Magazine 2020

EPRAVO.CZ Magazine 2020

Ročník2020
Počet čísel4
Cena předplatného960 Kč s DPH
Máte zájem o starší čísla magazínu? Volejte 606 761 303.

Popis

 

 

 

EPRAVO.CZ Magazine je nejstarším českým právnicko-lifestylovým časopisem. Vychází již od roku 2006 a přináší jasné a praktické informace určené nejen  právníkům-profesionálům, ale všem, kteří s právem přicházejí do styku v rámci své praxe. Aktuality a užitečné postřehy v něm tak najdou podnikatelé, živnostníci, členové managementu i zástupci veřejného sektoru.

Právo je sice jedním z nejkonzervativnějších oborů planety, který vyžaduje bezchybnost a profesionalitu, to ale neznamená, že bychom nemohli pracovat na rozvoji a modernizaci našich médií. Uspět ve světě práva znamená zajistit si neustálý přísun aktuálních informací, mít přehled o tom, co se v oboru děje, a znát názory ostatních. Právě proto vznikl EPRAVO.CZ Magazine.

 

CO SI PŘEDSTAVIT POD POJMEM PRÁVNICKO-LIFESTYLOVÝ ČASOPIS?

 


PODÍVEJTE SE NA UKÁZKOVÉ ČÍSLO


Stylový tištěný magazín pro právní obec s rozsahem téměř 200 stran tvoří výkladní skříň českého práva. Každé tři měsíce v něm najdete ty nejlepší odborné texty a analýzy zástupců právnických kanceláří, které reflektují aktuální události v oboru. Spolu s tím se můžete těšit i na sekci věnovanou životnímu stylu.

Na rozdíl od konvenčních médií, pracujících s anonymním publikem, my mnohé z našich čtenářů osobně známe a kvalitu a odbornou úroveň našich titulů s nimi pravidelně konzultujeme.

Zajímá Vás obsah magazínu? Pravidelně v něm najdete tyto rubriky:
 

  • Názory: Komentáře představitelů české justice na aktuální (nejen) justiční dění.
  • Reportáže: Pohled na nejzajímavější akce a konference uplynulého období.
  • Lidé: Kompletní přehled aktuálních personálních přesunů na českém advokátním trhu.
  • Z právní praxe: Více než padesát odborných článků v každém čísle zpracovávajících aktuální témata tak, aby se stali Vaším nepostradatelným průvodcem světem práva.
  • Judikatura: Výběr těch nejzajímavějších aktuálních judikátů Nejvyššího soudu ČR.
  • Lifestyle: Protože i právníci potřebují k životu víc, než jen právo...

Aktivujte si Vaše předplatné a najděte ve schránce už nejbližší vycházející číslo!

 


Cena včetně DPH: 960,00 Kč