Správní řízení v I. stupni

Hodnocení kurzu
Délka kurzu45 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu490 Kč s DPH

Popis

V tomto kurzu se budeme zabývat správním řízením. Lektor se s Vámi podělí o své zkušenosti, které s tímto institutem nasbíral, ať už v advokátní praxi jako partner KVB advokátní kanceláře anebo v rámci mé činnosti akademické na právnické fakultě Masarykovy univerzity. Tento kurz by měl být vstupním poznáváním správního řízení. Ta úprava je samozřejmě obsáhlá, poměrně komplikovaná v některých bodech a v tomto směru nám nezbývá čas na podrobné rozbory. Nicméně to, co od tohoto kurzu můžete očekávat, je tedy základní přehled o tom, jak správní řízení začíná, probíhá a čím končí.

 
Jaké jsou výhody online videokurzů?
 
  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoli, a to i zpětně.

 

 

 

Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 18. 11. 2016

O lektorovi

JUDr. Stanislav Kadečka, Ph.D.
JUDr. Stanislav Kadečka, Ph.D.
JUDr. Stanislav Kadečka, Ph.D. je advokátem, který se ve své praxi dlouhodobě zaměřuje na oblast správního práva a současně tuto problematiku mnoho let přednáší na Právnické fakultě Masarykovy univerzity a Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity. Angažuje se i v oblasti ústavního práva, trestního práva a občanského práva. Je členem Legislativní rady vlády České republiky, členem rozkladové komise Ministerstva spravedlnosti a rozkladové komise České národní banky, jakož i členem legislativní komise Předsednictva Svazu měst a obcí ČR a členem Pracovní skupiny pro řešení aplikace zákona o veřejných zakázkách. 

Působí jako lektor akreditovaného vzdělávání úředníků územních samosprávných celků a lektor pro ústřední orgány státní správy České republiky. Věnuje se  rozsáhlé publikační a přednáškové činnosti v ČR i v zahraničí a je organizátorem a odborným garantem prestižních konferencí pro experty v oblasti správního práva a veřejné správy.

Cena včetně DPH: 490,00 KčSouvisejíci produkty