Základy daňové problematiky v souvislosti s poskytování spotřebitelského úvěru na bydlení

Hodnocení kurzu
Délka kurzu37 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu475 Kč s DPH

Popis

Přednáška je rozdělena do dvou základních celků. V první části se dozvíte o daňových aspektech spojených s poskytováním spotřebitelských úvěrů na straně poskytovatele i na straně příjemce.

V druhé části bude rozebráno uplatňování odčitatelných položek, neboli nezdanitelných částek ze základu daně v souvislosti s poskytováním spotřebitelských úvěrů, popřípadě uplatňováním nákladů na úroky a ostatní náklady, které vznikají v souvislosti s přijetím spotřebitelského úvěru.

O lektorovi

Mgr. Martin Švalbach, M.A., LL.M.
Mgr. Martin Švalbach, M.A., LL.M.
Mgr. Martin Švalbach, M.A., LL.M. působí v advokátní kanceláři PRK Partners jako daňový poradce. Titul Mgr. získal na Přírodovědecké fakultě Palackého univerzity v Olomouci a titul M.A. na Katedře ekonomie Středoevropské univerzity v Praze. Je rovněž absolventem postgraduálního programu v mezinárodním daňovém právu (LL.M., Master of Laws) na Vídeňské ekonomické univerzitě (Wirtschaftsuniversität Wien). Ve své daňové praxi se Martin specializuje na korporátní daňové právo, mezinárodní daňové právo a daňové aspekty finančních instrumentů. Mezi jeho významné klienty patřily všechny největší české finanční skupiny, nadnárodní korporace, jakož i individuální investoři. Martin je členem asociace ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). Dále je registrovaným daňovým poradcem a členem Komory daňových poradců České republiky. Hovoří plynně česky a anglicky.

Cena včetně DPH: 475,00 KčSouvisejíci produkty