Bezpečnost osobních údajů

Hodnocení kurzu
Délka kurzu40 minut
Počet videí1
Test s certifikacíNE
Cena kurzu490 Kč s DPH

Popis

Bezpečnost Vám nevydělává žádné peníze, a naopak Vás spoustu peněz stojí. Je to téma, které spoustu lidí obtěžuje, protože „bezpečáci“ chodí a něco Vám zakazují. Oni Vám nepřijdou říci, že něco děláte dobře, přijdou za Vámi zpravidla s tím, že něco děláte špatně. Lektor se bude snažit Vám to téma podat způsobem, který bude srozumitelný, protože srozumitelnost je u bezpečnosti také velkou výzvou.


Záznam z konference, který je součástí kurzu, má následující strukturu:
 

 • Princip odpovědnosti.
 • Zabezpečení osobních údajů.
 • Hlášení incidentů.
 • Pověřenec pro ochranu údajů.
 • Správce a zpracovatel.
 • Vedení záznamů a prokazování souladu s nařízením.
 • Dopady na IT systémy.
 • Audit.


Zaujaly Vás naše online videokurzy? Disponují řadou výhod:

 

 

 • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
 • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
 • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
 • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoli, a to i zpětně.


O lektorovi

Mgr. Ing. Bc. Jan Tomíšek je advokátní koncipient v advokátní kanceláři ROWAN LEGAL. Jan je absolventem Fakulty informatiky Masarykovy univerzity, kde pokračuje ve studiu kybernetické bezpečnosti. Zároveň absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity a pokračuje zde v doktorském studiu v oboru právo informačních technologií. Věnuje se zejména oblasti ochrany osobních údajů, kybernetické bezpečnosti a duševního vlastnictví. V těchto oblastech se specializuje na problematiku cloud computingu, softwarového práva, eHealth a transakcí v oblasti IT. Jan Tomíšek zároveň pravidelně publikuje v odborných periodicích a vystupuje na domácích i mezinárodních konferencí se zaměřením na právo informačních technologií a věnuje se v této oblasti pedagogické činnosti. Za dobu svého působení v ROWAN LEGAL se Jan podílel například na dvou významných implementacích cloudových služeb ve finančním sektoru, jednom z největších projektů outsourcingu IT infrastruktury a aplikací v České republice.


Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?
Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.

 

 

Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 1. 11. 2016

O lektorovi

Mgr. Ing. Bc. Jan Tomíšek
Mgr. Ing. Bc. Jan Tomíšek
Mgr. Ing. Bc. Jan Tomíšek se v rámci týmu ROWAN LEGAL věnuje zejména oblasti ochrany osobních údajů, kybernetické bezpečnosti a duševního vlastnictví. V těchto oblastech se specializuje na problematiku cloud computingu, softwarového práva, eHealth a transakcí v oblasti IT. Mgr. Ing. Bc. Jan Tomíšek je absolventem Fakulty informatiky Masarykovy univerzity, kde pokračuje ve studiu kybernetické bezpečnosti. Zároveň absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity a pokračuje zde v doktorském studiu v oboru právo informačních technologií. Na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy absolvoval studium podnikové ekonomie managementu.

Cena včetně DPH: 490,00 KčSouvisejíci produkty