Pojištění motorových vozidel jako součást doplňkové služby ke spotřebitelským úvěrům

Hodnocení kurzu
Délka kurzu9 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu475 Kč s DPH

Popis

Aktuální přednáška se týká pojištění motorových vozidel, které je nabízeno jako součást doplňkové služby ke spotřebitelským úvěrům.
 
Základní rozdělení pro oblast pojištění motorových vozidel je následující. Smluvní komerční, které známe pod pojmem havarijní pojištění, a záleží pouze na občanovi, zda si toto pojištění sjedná. U tohoto pojištění je možné sjednat dodatkové služby, jako je připojištění skel, připojištění zavazadel či úrazu, je to čistě komerční pojištění, které opravdu záleží na občanovi, jestli si jej sjedná s pojistitelem či nikoliv. Povinné smluvní pojištění, nazýváme jej také povinné ručení. Je to pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového  vozidla. Týká se totiž takových oblastí, kde je zvýšené nebezpečí, že ohrozíme ostatní.
 

O lektorovi

Mgr. Roman Daneš
Mgr. Roman Daneš
Mgr. Roman Daneš je odborným konzultantem společnosti Institut odborného vzdělávání s.r.o. pro oblast pojišťovnictví. Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze vystudoval v roce 1991. Od roku 1995 se specializuje na pojišťovnictví a finance. Má zkušenosti s poskytováním a řízením finančních institucí v oblasti pojišťovnictví a zprostředkování finančních služeb. Roman se soustřeďuje i na vnitřní procesy takovýchto subjektů. Jeho zájem o tuto oblast zesílil v souvislosti s novou regulací sektoru finančních služeb.

Cena včetně DPH: 475,00 KčSouvisejíci produkty