Základní změny a novinky, které přináší ZZVZ (zadávací řízení, režimy a zvláštní postupy)

Hodnocení kurzu
Délka kurzu33 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu490 Kč s DPH

Popis

Nejnovější video přednáška z našeho cyklu věnujícího se novému zákonu o zadávání veřejných zakázek se zaměří na úzce profilovanou část týkající se zadávacích řízení, režimů a zvláštních postupů. Obecný úvod se věnuje režimům a druhům zadávacích řízení, v následující části jsou pak podrobně rozebrána specifika jednotlivých zadávacích řízení a odlišnosti, které do jejich organizace vnáší nový zákon, vstupující v platnost na konci tohoto roku.

Vaším průvodcem videokurzem bude JUDr. Jiří Votrubec z advokátní kanceláře ROWAN LEGAL, která se specializuje právě na zadávání veřejných zakázek a koncesí.


Co konkrétně přednáška obsáhne?
 

  • Režim veřejných zakázek.
  • Druhy zadávacích řízení podle nového zákona a jejich podmínky.
  • Specifika a fáze jednotlivých zadávacích řízení (zjednodušené podlimitní, otevřené, užší atp.).
  • Obecné a zvláštní podmínky pro dodatečné služby, stavební práce apod.


Zaujaly Vás naše online videokurzy? Disponují řadou výhod:

 

 

  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoliv, a to i zpětně.


O lektorovi

JUDr. Jiří Votrubec je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Je advokátem v advokátní kanceláři ROWAN LEGAL. Poskytuje právní služby ve všech oblastech, v nichž advokátní kancelář ROWAN LEGAL působí. Specializuje se na veřejné zakázky, právo obchodních společností a právo ICT.

Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, která jsou Vám přístupna kdekoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?
Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete-li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.

 

 

Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 25. 4. 2016

O lektorovi

JUDr. Jiří Votrubec
JUDr. Jiří Votrubec
JUDr. Jiří Votrubec je specialistou v oblasti veřejných investic s přesahem do práva ICT. Poskytuje komplexní právní poradenství jak zadavatelům veřejných zakázek, tak uchazečům o veřejné zakázky v oblasti přípravy jejich nabídek, jakož i jakýmkoli subjektům při realizaci projektů souvisejících s oblastí ICT. Zaměřuje se zejména na komplexní projekty ve veřejném sektoru a poradenství v oblasti veřejných zakázek. Je rovněž aktivní při publikaci odborných článků souvisejících s tématem veřejných zakázek, jakož i v oblasti lektorské činnosti.

Cena včetně DPH: 490,00 Kč