Problematika bytového spoluvlastnictví

Přednášející: JUDr. Mgr. Pavla Sýkorová, Ph.D.


Cena včetně DPH: 1 150,00 Kč

Zveme Vás na soubor video přednášek týkajících se důležitých změn bytového spoluvlastnictví. Od 1. ledna 2014 je tato problematika upravena v občanském zákoníku, protože byl zrušen zákon o vlastnictví bytů. Včleněním problematiky bytového spoluvlastnictví do tohoto kodexu došlo k důležitým koncepčním změnám v problematice bytového spoluvlastnictví a Vy byste o nich určitě měli vědět. Jaké jsou výhody bytového spoluvlastnictví oproti obecnému podílovému spoluvlastnictví? Jak postupovat, chcete-li převádět vlastnické právo ke své bytové jednotce a Vaše jednotka vznikla do konce roku 2013? Kdo nese odpovědnost za dluhy při převodu jednotky?

Na tyto a další otázky naleznete odpovědi ve video kurzu, který obsahuje 5 video přednášek o celkové délce 96 minut.
 
Celková cena (série pěti přednášek) je 1150 Kč vč. DPH.


O lektorovi

JUDr., Mgr.  Pavla  Sýkorová, Ph.D.
JUDr., Mgr. Pavla Sýkorová, Ph.D.
JUDr. Mgr. Pavla Sýkorová, Ph.D. absolvovala dvě právnické fakulty, a to Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Se zaměřením na bytové spoluvlastnictví složila v roce 2015 rigorózní zkoušku na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.