Společenství vlastníků jednotek

Přednášející: JUDr. Mgr. Pavla Sýkorová, Ph.D.


Cena včetně DPH: 750,00 Kč

Představujeme Vám soubor přednášek týkajících se problematiky společenství vlastníků jednotek. Ke konci roku 2013 byl zrušen zákon č. 72/1994 Sb., o vlastnictví bytů, a úprava bytového spoluvlastnictví spolu se společenstvím vlastníků jednotek, byla včleněna do zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Cílem těchto tří video přednášek je představení změn, které přijetím tohoto kodexu nastaly. Co např. pro praxi znamená, že občanský zákoník zavedl tzv. registrační princip SVJ, protože do konce roku 2013 vznikala SVJ ze zákona. Jaké jsou kupříkladu rozdíly mezi SVJ, spolkem a bytovým družstvem? A jsou zde nějaké výhody mezi SVJ oproti bytovému družstevnictví? Kdo může být kupříkladu členem výboru společenství vlastníků jednotek? Musí to být pouze vlastník jednotky?
 
Rádi byste se dozvěděli odpovědi na otázky související s touto problematikou? Pak je sada těchto tří video přednášek o celkové délce 82 minut tou nejlepší volbou.
 
Celková cena (série třech přednášek) je 750 Kč vč. DPH.


O lektorovi

JUDr., Mgr.  Pavla  Sýkorová, Ph.D.
JUDr., Mgr. Pavla Sýkorová, Ph.D.
JUDr. Mgr. Pavla Sýkorová, Ph.D. absolvovala dvě právnické fakulty, a to Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Se zaměřením na bytové spoluvlastnictví složila v roce 2015 rigorózní zkoušku na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.