Produkty

Hromadné žaloby

Hromadné žaloby

Mgr. Eliška Miklíková

Hromadné žaloby jsou nyní velmi aktuálním a žhavým tématem, které hýbe českým právním světem, ať už jste spotřebitel, podnikatel nebo advokát, hromadné žaloby všem těmto třem skupinám přináší nové možnosti.

Cena s DPH: 745,00 Kč
Koupit

Ve video přednášce se dozvíte o tom, co je hlavní náplní funkce statutárního orgánu, jaké má povinnosti, o co se má ve společnosti starat a kdo mu do toho může nebo nemůže mluvit. Velké téma bude i odpovědnost, zejména hodně známá péče řádného hospodáře, kdy se dozvíte, co má jednatel nebo jiný člen statutárního orgánu dělat, aby dostál povinnosti péče...

Cena s DPH: 745,00 Kč
Koupit
Daňové fórum 2019

Daňové fórum 2019

7. března 2019

Daně v roce 2019. To je ústřední téma naší výroční daňové konference, kterou pořádáme ve spolupráci s daňovou kanceláří Fučík & partneři, advokátní kanceláří Bříza & Trubač a za účasti odborníků z Generálního finančního ředitelství. Cílem této konference je poskytnout přesné informace od všech stran a uvést na pravou míru leckdy zavádějící...

Cena s DPH: 3 750,00 Kč
Koupit
Finanční toky ve společnosti

Finanční toky ve společnosti

Mgr. Michaela Riedlová

V rámci této video přednášky se zaměříme na právo obchodních společností a daňové právo. Tématem přednášky jsou finanční toky v rámci společnosti a dozvíme se v ní zejména nejdůležitější aspekty zápůjčky, úvěru, dividendového výnosu, zvýšení a snížení základního kapitálu, a potom také nejdůležitější aspekty, které souvisí s příplatkem do...

Cena s DPH: 745,00 Kč
Koupit

Tématem této video přednášky jsou důležité novinky v trestním právu pro rok 2019. Zejména se zabýváme novým trestným činem, což se podstatným způsobem může týkat právnických profesí, což je důvod proč by tato video přednáška neměla ujít Vaší pozornosti.

Cena s DPH: 745,00 Kč
Koupit
Novela zákona o DPH 2019

Novela zákona o DPH 2019

Ing. Klára Sauerová

Tématem této video přednášky jsou novinky z novely zákona o DPH 2019. Novela měla být účinná od 1. ledna 2019, ale kvůli pozdržení legislativního procesu bude pravděpodobně účinná od 1. dubna 2019.

Cena s DPH: 745,00 Kč
Koupit

Rodina každého z nás vychovala a základním způsobem formovala, v právu však definici rodiny nenajdeme. Právo přesto rodinné vztahy podrobně upravuje, ačkoliv se tato oblast z podstaty právnímu spoutání brání a mnohé spory jsou právně neřešitelné. Na druhé straně nesezdané soužití právo celá opomíjí, ačkoliv si je volí polovina české populace.

Cena s DPH: 1 209,00 Kč
Koupit
Novela zákona o daních z příjmů

Novela zákona o daních z příjmů

Ing. Šotníková Martina

Rádi bychom Vám nabídli video kurz na téma Novela zákona o daních z příjmů. Finanční správa pro nás i letos připravila daňový balíček týkající se roku 2019. Součástí tohoto daňového balíčku je novela zákona o daních z příjmů, která je právě předmětem následující přednášky.

Cena s DPH: 745,00 Kč
Koupit

V rámci tohoto video kurzu se budeme zabývat okamžitým zrušením pracovního poměru, jeho zákonných důvodech, věcných a formálních podmínkách.

Cena s DPH: 745,00 Kč
Koupit

V rámci této video přednášky se zaměříme na to, jaký je účel konkurenční doložky, kdy lze konkurenční doložku sjednat, jaké mají být její obsahové a formální náležitosti.

Cena s DPH: 745,00 Kč
Koupit