Pracovní smlouva a dohody DPP a DPČ

Přednášející: JUDr. Nataša Randlová


Cena včetně DPH: 490,00 Kč

Nemáte jasno v tom, jakými pravidly se řídí sjednávání pracovního poměru na dobu určitou, na jakou maximální dobu lze takový pracovní poměr sjednat nebo jaké výjimky platí v tomto ohledu pro agenturní zaměstnance? Zajímají vás limity, které ovlivňují sjednávání zkušební doby? Nebo jakou možnost kombinace pracovněprávních vztahů náš zákon umožňuje?

Vše potřebné najdete v nové videopřednášce. Vaší průvodkyní tentokrát bude JUDr. Nataša Randlová, advokátka kanceláře Randl Partners. Kurz obsahuje i řadu praktických doporučení pro vznik pracovněprávního vztahu. Dozvíte se tak například, kdy je výhodnější mzda sjednaná a kdy mzda stanovená nebo jak nakládat se zkušební dobou v případě delší či kratší absence zaměstnance.


Jaká hlavní témata tedy najdete v aktuálním videokurzu?


  • Vznik pracovního poměru a náležitosti pracovní smlouvy
  • Doporučení ke sjednávání zkušební doby a sjednávání či stanovování mzdy.
  • Pravidla ovlivňující běh zkušební doby.
  • Pravidla sjednání pracovního poměru na dobu určitou.
  • Výjimky ve sjednávání pracovního poměru na dobu určitou (agenturní zaměstnanci, tzv. vážné provozní důvody).
  • Pravidla pro dohody mimo pracovní poměr (DPP, DPČ): Jak zacházet s limity pro pracovní dobu u těchto dohod, v jakých případech odvádět sociální a zdravotní pojištění nebo jaká je u těchto forem poměru výpovědní doba.

Celková délka přednášky je 54 minut.


Jaké jsou výhody online videokurzů?


  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoliv, to i zpětně.


O lektorovi

JUDr. Nataša Randlová
JUDr. Nataša Randlová
JUDr. Nataša Randlová je absolventkou Právnické fakulta Univerzity Karlovy a Univerzity Roberta Schumana ve Štrasburku. Aktuálně je partnerem v AK Randl Partners.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.