Pracovní smlouva a dohody DPP a DPČ

Hodnocení kurzu
Délka kurzu54 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu490 Kč s DPH

Popis

Nemáte jasno v tom, jakými pravidly se řídí sjednávání pracovního poměru na dobu určitou, na jakou maximální dobu lze takový pracovní poměr sjednat nebo jaké výjimky platí v tomto ohledu pro agenturní zaměstnance? Zajímají vás limity, které ovlivňují sjednávání zkušební doby? Nebo jakou možnost kombinace pracovněprávních vztahů náš zákon umožňuje?

Vše potřebné najdete v nové videopřednášce. Vaší průvodkyní tentokrát bude JUDr. Nataša Randlová, advokátka kanceláře Randl Partners. Kurz obsahuje i řadu praktických doporučení pro vznik pracovněprávního vztahu. Dozvíte se tak například, kdy je výhodnější mzda sjednaná a kdy mzda stanovená nebo jak nakládat se zkušební dobou v případě delší či kratší absence zaměstnance.


Jaká hlavní témata tedy najdete v aktuálním videokurzu?
 

  • Vznik pracovního poměru a náležitosti pracovní smlouvy
  • Doporučení ke sjednávání zkušební doby a sjednávání či stanovování mzdy.
  • Pravidla ovlivňující běh zkušební doby.
  • Pravidla sjednání pracovního poměru na dobu určitou.
  • Výjimky ve sjednávání pracovního poměru na dobu určitou (agenturní zaměstnanci, tzv. vážné provozní důvody).
  • Pravidla pro dohody mimo pracovní poměr (DPP, DPČ): Jak zacházet s limity pro pracovní dobu u těchto dohod, v jakých případech odvádět sociální a zdravotní pojištění nebo jaká je u těchto forem poměru výpovědní doba.


Jaké jsou výhody online videokurzů?

 

 

  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoliv, to i zpětně.

 

 

 

O lektorovi

JUDr. Nataša Randlová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy a Univerzity Roberta Schumana ve  Štrasburku. Aktuálně je partnerem v AK Randl Partners.  Je externí vyučující na katedře andragogiky a personálního řízení Filozofické fakulty UK.  Specializuje se na kolektivní vyjednávání, přechod práv a povinností z pracovněprávních vztahů, dočasné přidělování zaměstnanců, ukončování pracovních poměrů, reorganizace a  personalistiku.

Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, která jsou Vám přístupna kdekoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?
Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete-li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
 

 

 

 

Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 4. 2. 2019

O lektorovi

JUDr. Nataša Randlová
JUDr. Nataša Randlová
JUDr. Nataša Randlová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy a Univerzity Roberta Schumana ve  Štrasburku. Aktuálně je partnerem v AK Randl Partners.  Je externí vyučující na katedře andragogiky a personálního řízení Filozofické fakulty UK.

Cena včetně DPH: 490,00 KčSouvisejíci produkty