Dohody mimo pracovní poměr jako flexibilní forma spolupráce

Přednášející: Mgr. Bc. Filip Losert


Cena včetně DPH: 745,00 Kč

V této video přednášce si klademe za cíl představit Vám dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr jako specifické instituty českého pracovního práva. Považujeme rovněž za důležité upozornit na jejich flexibilitu, respektive možnosti flexibilní spolupráce, které tyto dohody pro zaměstnance a za městnavatele nabízí. Protože jsou dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr, jak z názvu vyplývá, vymezovány především tím, co nejsou, nabízíme v přednášce krátké srovnání jejich obsahu s pracovním poměrem a zejména se pak zaměřujeme na jejich odlišnosti od prací konaných v rámci pracovního poměru.

Celková délka této video přednášky je 30 minut.

O lektorovi

Mgr. Bc.  Filip  Losert
Mgr. Bc. Filip Losert
Filip Losert je právníkem společnosti Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o.. Specializuje se na odvětví správního práva a občanského práva, včetně práva pracovního. V jeho rámci řeší nejen přípravu smluvní dokumentace, ale také zastupuje klienty v pracovněprávních sporech.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.