Daňové novinky 2016

Hodnocení kurzu
Délka kurzu22 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu490 Kč s DPH

Popis


Orientujete se v daňových změnách, které platí od začátku letošního roku? Máte přehled o dalších zákonech, které se projednávají a které mohou v nejbližší době vstoupit v platnost? A zachytili jste všechny možné dopady, které mohou mít změny legislativy na konkrétní oblasti? Tato přednáška shrnuje právě daňové změny pro rok 2016.

 

 

 

  • Co tedy najdete v první online přednášce na téma Daňové změny 2016?
  • Daňové změny v souvislosti ze zrušením tzv. druhého pilíře důchodového spoření.
  • Plánované zvýšení daňového zvýhodnění na dítě a tzv. školkovné.
  • Očekávané změny ve zdanění příjmů z výroby elektřiny.
  • Změny v dani z příjmů právnických osob a ve spotřebních daních.
  • Změny související se zákonem o rezervách.
  • Dopady změn zákona o DPH a další daňové změny v souvislosti s nemovitými věcmi.
  • Shrnutí nejdůležitějších souvisejících právních předpisů.

 


O lektorovi:

Ing. Martina Šotníková je daňovou poradkyní společnosti Rödl & Partner. Ve své praxi se zaměřuje především na poradenství v oblasti finančního leasingu a médií. Mezi její klienty patří české pobočky zahraničních společností. Pravidelně přednáší a přispívá do odborných publikací a periodik v České republice.


Jak kurz probíhá?

 

 

 

 

Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, která jsou Vám přístupna kdekoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

 

Co vše získám nákupem?
Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete-li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.

Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 26. 1. 2016

O lektorovi

Ing. Martina Šotníková
Ing. Martina Šotníková
Ing. Martina Šotníková je daňovou poradkyní a senior associate v mezinárodní poradenské kanceláři  Rödl & Partner. Ve své praxi se zaměřuje především na poradenství v oblasti finančního leasingu a médií. Je autorkou mnoha článků a pravidelně přednáší na odborných akcích.


Cena včetně DPH: 490,00 KčSouvisejíci produkty