Trestní odpovědnost právnických osob (TOPO)

Hodnocení kurzu
Délka kurzu134 minut
Počet videí4
Test s certifikacíANO
Cena kurzu1 350 Kč s DPH

Popis

Trestní právo se může dotknout každého z nás. Trestní právo se může velmi výrazným způsobem dotknout i právnických osob, a to jak z hlediska jejich existence, tak i z hlediska jejich majetku, popřípadě činnosti. Proto jsme pro vás připravili komplexního průvodce zákonem o trestní odpovědnosti právnických osob a dalších souvisejících předpisů, které se týkají právnických osob. 

Povíme si něco o základech a vzniku trestní odpovědnosti, dále o možných únicích z trestní odpovědnosti, o podstatném obsahu criminal compliance programu, o trestech a ochranných opatřeních, které mohou hrozit právnické osobě za spáchání trestného činu a v poslední části rovněž o trestním řízení. 

Součástí video přednášky je i test, kde si můžete ověřit nově nabyté znalosti. Doufám, že se vám video přednáška bude líbit a pamatujte, že štěstí přeje připraveným.


Celková cena (série čtyř přednášek) je 1750 Kč vč. DPH.

 

 

Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 20. 12. 2017

O lektorovi

JUDr. Filip Seifert, MBA
JUDr. Filip Seifert, MBA
JUDr. Filip Seifert, MBA má více než patnáctiletou úspěšnou praxi v trestním právu. Působil jako justiční čekatel Městského soudu v Praze a složil odbornou justiční zkoušku pro výkon funkce soudce České republiky. Od roku 2005 působí jako advokát. Před založením vlastní kanceláře pracoval přes 10 let v renomované české advokátní kanceláři na pozici senior advokáta a později partnera. Filip Seifert má rozsáhlé zkušenosti v oboru trestního práva zejména v obhajobě, včetně trestní odpovědnosti právnických osob. V této oblasti také publikuje a přednáší. Je zakládajícím členem Unie obhájců České republiky, z.s. (www.uocr.cz) a členem jejího prezidia. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde na katedře trestního práva absolvoval i rigorózní zkoušku. Rovněž absolvoval studium Master of Business Administration (MBA Senior Executive) validovaný The Nottingham Trent University ve Velké Británii.Cena včetně DPH: 1 350,00 KčSouvisejíci produkty