Novela zákona o DPH 2019

Přednášející: Ing. Klára Sauerová


Cena včetně DPH: 745,00 Kč

Tématem této video přednášky jsou novinky z novely zákona o DPH 2019. Novela měla být účinná od 1. ledna 2019, ale kvůli pozdržení legislativního procesu bude pravděpodobně účinná od 1. dubna 2019. Kvůli čtvrtletním plátcům bych nečekala účinnost někdy v průběhu čtvrtletí, to znamená od února nebo od května. Novela obsahuje relativně velké množství změn s tím, že některé změny jsou pouze legislativně technického charakteru, to znamená pouze přetextace, není potřeba se jimi nějak více zabývat, ale pak je tam spousta změn věcného charakteru a to jsou právě ty, kterými se dnes budeme zabývat, abychom se na ně mohli v předstihu připravit. Těch změn jsem vybrala 8 a budu se těšit v přednášce, že si je probereme.

Celková délka této video přednášky je 28 minut.
 

O lektorovi

Ing.  Klára Sauerová
Ing. Klára Sauerová
Klára Sauerová se věnuje zejména dani z přidané hodnoty a dále také dani z příjmů právnických osob včetně elektronické evidence tržeb. Má řadu zkušeností s poradenstvím, přednáší o různých tématech spojených s DPH a publikuje odborné texty.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.