Změny závazků

Přednášející: JUDr. Milan Hulmák, Ph.D


1 190,00 KčCena včetně DPH

Každý závazek je právní poměr dvou nebo více subjektů, který je poměrně často určitým způsobem změní. Víte ale, jak český právní řád takové změny upravuje? Jaké podmínky se vztahují na změnu dlužníka, věřitele nebo na změnu v obsahu závazku? Pokud si v této oblasti nejste jistí, je naše aktuální přednáška právě pro Vás.

Nejnovější videokurz rozšiřuje náš dosavadní pohled na téma ochrany spotřebitele a doplňuje přednášku o vzniku závazku. Ve svém úvodu se věnuje změnám závazků tak, jak je vnímá tuzemská legislativa, v další části se pak přesouvá k jednotlivým institutům, na jejichž základě ke změnám závazků dochází. Vaším průvodcem zmíněnou problematikou bude JUDr. Milan Hulmák z advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners.


Na jaká témata se aktuální přednáška podívá?

  • Změna věřitele (možnosti postoupení pohledávky, vztah postupníka a postupitele, role dlužníka apod.).
  • Změna dlužníka (nutnost souhlasu věřitele, zachování zajištění apod.).
  • Institut přistoupení k dluhu.
  • Právní úprava převzetí majetku.
  • Postoupení smlouvy.
  • Problematika změn závazků v jejich obsahu.
Délka videokurzu je 1:09 hod.


Získejte komplexní přehled (nejen) o ochraně spotřebitele s našimi videokurzy!

  • Problematiku podávají přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázání konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoli, a to i zpětně.
 

O lektorovi

JUDr. Milan Hulmák, Ph.D.
JUDr. Milan Hulmák, Ph.D.
JUDr. Milan Hulmák, Ph.D. absolvoval Fakultu právnickou ZČU v Plzni. Věnuje se výuce občanského práva hmotného a procesního na katedře občanského a pracovního práva FPR UPOL.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.