Podstatná změna závazků (smlouvy) ve světle ZZVZ a judikatury

Hodnocení kurzu
Délka kurzu35 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu490 Kč s DPH

Popis

Nový zákon o zadávání veřejných zakázek sice ještě není ve své finální podobě přijat, podstatné aspekty ve vztahu ke změnám závazku ale nebudou výrazně měněny a lze proto pro jejich vysvětlení využít stávající judikaturu z roku 2006. Změny smluv se v případě veřejných zakázek v několika bodech podstatně liší a je proto vhodné se v jejich náležitostech orientovat.Víte například, kdy je nutné vypsat nové výběrové řízení? A kdy tato povinnost odpadá? Zákoutími této problematiky Vás provede Mgr. Jiří Harnach, advokát v advokátní kanceláři ROWAN LEGAL.

Které otázky zahrne aktuální video přednáška?


 

  • Jak upravit podmínky změn, které zadavatel předvídá, v zadávací dokumentaci.
  • Jak přistoupit ke změnám, se kterými zadavatel v rámci zadávací dokumentace nepočítal.
  • Jak rozlišit změny podstatné od změn nepodstatných a jak jsou tyto dvě skupiny změn řešeny.
  • V jakém případě zákon připouští změny dodavatele.

 

 


Získejte komplexní přehled (nejen) o veřejných zakázkách s našimi videokurzy!

 

 

 

 

 

 

  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoliv, a to i zpětně.

 


O lektoroviMgr. Jiří Harnach je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Je advokátem v advokátní kanceláři ROWAN LEGAL, kde poskytuje právní služby ve všech oblastech, v nichž advokátní kancelář působí. Specializuje se především na právo veřejných zakázek.

Jak kurz probíhá?

Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, která jsou Vám přístupna kdekoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.Kdy mohu studovat?

Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.Jak je kurz zakončen?

Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.Jak získám potvrzení o absolvování?

Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete-li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.

 

 

 

 

 

 

 

 

Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 25. 4. 2016

O lektorovi

Mgr. Jiří Harnach
Mgr. Jiří Harnach
Mgr. Jiří Harnach je specialistou v oblasti veřejných investic. Mezi další oblasti práva, kterým se Jiří aktivně věnuje, lze zařadit obecně správní právo, právo svobodného přístupu k informacím a legislativní proces. Mgr. Jiří Harnach se rovněž aktivní při publikaci odborných článků souvisejících s tématem veřejných zakázek, koncesí a PPP, v oblasti lektorské činnosti a v oblasti novelizací zákona o veřejných zakázkách.

Cena včetně DPH: 490,00 KčSouvisejíci produkty