Podstatná změna závazků (smlouvy) ve světle ZZVZ a judikatury

Přednášející: Mgr. Jiří Harnach


Cena včetně DPH: 490,00 Kč

Nový zákon o zadávání veřejných zakázek sice ještě není ve své finální podobě přijat, podstatné aspekty ve vztahu ke změnám závazku ale nebudou výrazně měněny a lze proto pro jejich vysvětlení využít stávající judikaturu z roku 2006. Změny smluv se v případě veřejných zakázek v několika bodech podstatně liší a je proto vhodné se v jejich náležitostech orientovat.Víte například, kdy je nutné vypsat nové výběrové řízení? A kdy tato povinnost odpadá? Zákoutími této problematiky Vás provede Mgr. Jiří Harnach, advokát v advokátní kanceláři ROWAN LEGAL.

Které otázky zahrne aktuální video přednáška?
  • Jak upravit podmínky změn, které zadavatel předvídá, v zadávací dokumentaci.
  • Jak přistoupit ke změnám, se kterými zadavatel v rámci zadávací dokumentace nepočítal.
  • Jak rozlišit změny podstatné od změn nepodstatných a jak jsou tyto dvě skupiny změn řešeny.
  • V jakém případě zákon připouští změny dodavatele.
Celková délka přednášky je 35 minut.

Získejte komplexní přehled (nejen) o veřejných zakázkách s našimi videokurzy!  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoliv, a to i zpětně.


O lektorovi

Mgr. Jiří Harnach
Mgr. Jiří Harnach
Mgr. Jiří Harnach je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Je advokátem v advokátní kanceláři ROWAN LEGAL. Specializuje se především na právo veřejných zakázek.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.