Odpovědnost za vady projektové dokumentace

Přednášející: JUDr. Kristýna Faltýnková


Cena včetně DPH: 490,00 Kč

Co je to projektová dokumentace? Zákon nám na tuto otázku nedává jednoznačnou odpověď, neboť legální definice pojmu projektová dokumentace neexistuje. Nicméně stavební zákon pojem projektová dokumentace používá, a to v rámci vymezení činností, které jsou vybranými činnostmi ve výstavbě a smí je provádět pouze osoby se zvláštním oprávněním. Dle § 158 odst. 2 existuje devět druhů projektové dokumentace, mezi nimi projektová dokumentace vodního díla. Pokud se však zaměříme na standardní výstavbu, pak nás bude zajímat zejména dokumentace uvedená v prezentaci. Dokumentace pro vydání územního rozhodnutí je standardně pro výstavbu nezbytná, nicméně se nejedná o projektovou dokumentaci ve smyslu stavebního zákona. Tato dokumentace neobsahuje podrobnosti, není možné podle ní provést stavbu a její obsah je vymezen vyhláškou o dokumentaci staveb na čtyřech a půl stránkách.

Jaké jsou výhody online videokurzů?

  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoli, a to i zpětně.
Celková délka přednášky je 30 minut.


O lektorovi

JUDr. Kristýna Faltýnková
JUDr. Kristýna Faltýnková
JUDr. Kristýna Faltýnková se v roce 2012 připojila k PRK Partners jako advokátní koncipientka a od roku 2014 působí jako advokátka. Zaměřuje se zejména na právo nemovitostí, procesní právo, energetické právo, správní právo a všeobecné smluvní právo.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.