Praktické aspekty soudního řízení pro manažery

Hodnocení kurzu
Délka kurzu36 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu490 Kč s DPH

Popis

Řada manažerů se poměrně často stává součástí soudního řízení a závisí i na jejich manažerských rozhodnutích, jakým způsobem bude řízení probíhat a nakolik se jejich firmě vyplatí.

Jsou ale právě tito manažeři obeznámeni se všemi praktickými aspekty soudního řízení? Vědí třeba, jakým způsobem řízení probíhá, kolik je bude stát na poplatcích, kdy se vyplatí mimosoudní jednání nebo jak se vzhledem k soudu mají chovat? Průvodcem po těchto otázkách Vám v naší nejnovější videopřednášce bude JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D., partner v advokátní kanceláři DOHNAL PERTOT SLANINA.


Co obsáhne aktuální videokurz?
 

 • Poplatková povinnost, hrazení nákladů protistraně apod.
 • Zvolení právního zástupce.
 • Příprava podkladů k řízení.
 • Elektronický platební rozkaz vs. žaloba vs. přihláška.
 • Fungování občanského řízení, základní procesní pravidla.
 • Výhody soudního smíru.
 • Protokol o soudním jednání, odročení jednání, zastoupení advokátem.
 • Chování u soudu.


Jak je možné sledovat aktuální vývoj řízení.

 

 

 • Jaké jsou výhody online videokurzů?
 • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
 • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
 • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
 • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoliv, a to i zpětně.


O lektorovi

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D. je vedoucím partnerem kanceláře DOHNAL PERTOT SLANINA. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Specializuje se na občanské a obchodní právo. Věnuje se pedagogické činnosti na PF UP v Olomouci, Justiční adademii a MVSO, zejména v oblasti občanského a obchodního práva. Pravidelně publikuje v právních časopisech.

Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, která jsou Vám přístupna kdekoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?
Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete-li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.

 

 

Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 26. 4. 2016

O lektorovi

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.
JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.
JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D. je vedoucím partnerem kanceláře Dohnal, Pertot Slanina. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Specializuje se na občanské a obchodní právo. Věnuje se pedagogické činnosti na PF UP v Olomouci, Justiční akademii a MVSO, zejména v oblasti občanského a obchodního práva. Pravidelně publikuje v právních časopisech.

Cena včetně DPH: 490,00 KčSouvisejíci produkty