Základní praktické zásady uzavírání smluv pro manažery

Hodnocení kurzu
Délka kurzu34 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu490 Kč s DPH

Popis

Už při podpisu smlouvy se totiž vyplatí pamatovat na možná rizika a sledovat změny, které v legislativě čas od času nastávají. Od 1. 1. 2014 platí například nová pravidla pro tzv přefakturaci náhrady škody, která je jednou z nejčastějších forem řešení problémů a mělo by na ní být pamatováno už při sjednávání smlouvy.

Dozvíte se, jakým způsobem se lze bránit případným škodlivým následkům smlouvy už při jejím uzavírání, jak můžete ochránit svou společnost před následky způsobenými nutností náhrady škody nebo jak smlouvy vůbec podepisovat.

Co konkrétně tedy najdete v aktuální videopřednášce?
 

  • Rizika v podobě přefakturace náhrady škody a uplatnění škody přímým odběratelem.
  • Jak konkrétně uvést ve smlouvě nejrůznější požadavky.
  • Možnosti zpětného působení smlouvy či odložení působení smlouvy.
  • Možnosti ukončení a prodloužení smlouvy. Formy změny smlouvy a dodatků.
  • Jak zakotvit ve smlouvě podmínky platby, záruky či smluvní pokuty.

 


Jaké jsou výhody online videokurzů?

 

 

  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoliv, a to i zpětně.

 


O lektorovi

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D. je vedoucím partnerem kanceláře Dohnal, Pertot, Slanina. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Specializuje se na občanské a obchodní právo. Věnuje se pedagogické činnosti na PF UP v Olomouci, Justiční adademii a MVSO, zejména v oblasti občanského a obchodního práva. Pravidelně publikuje v právních časopisech.


Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, která jsou Vám přístupna kdekoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?
Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete-li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.

 

 

 

 

 

 

 

Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 16. 3. 2016

O lektorovi

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.
JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.
JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D. je vedoucím partnerem kanceláře Dohnal, Pertot Slanina. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Specializuje se na občanské a obchodní právo. Věnuje se pedagogické činnosti na PF UP v Olomouci, Justiční akademii a MVSO, zejména v oblasti občanského a obchodního práva. Pravidelně publikuje v právních časopisech.

Cena včetně DPH: 490,00 KčSouvisejíci produkty