Novela stavebního zákona č. 225/2017 Sb.

Přednášející: Mgr. František Málek


Cena včetně DPH: 490,00 Kč

Poslední novela stavebního zákona představuje nejvýznamnější změnu veřejného stavebního práva. Jedná se o zákon, jehož účinnost se kvapem blíží a bylo by záhodno se zaměřit na některé jeho základní body, na některé změny, které tento zákon přináší. Cílem tohoto kurzu je probrat ty základní body, ty velké změny, se kterými se bude setkávat každý, kdo v rámci stavebních či územních řízení, či ještě předtím v rámci územního plánování, bude nějakým způsobem zainteresován a v rámci těchto postupů se bude muset s novou situací vypořádat.

Osnova tohoto kurzu obsahuje stavební zákon tak, jak bude po nabytí účinnosti uvedené novely vypadat s tím, že se v každé jeho části zaměříme právě na ty základní změny. 

Jaké jsou výhody online videokurzů?

Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách, a to doma i v zahraničí.
Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete i zpětně.

Celková délka přednášky je 19 minut.


O lektorovi

Mgr.  František Málek
Mgr. František Málek
Mgr. František Málek je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity (obor právo), již v průběhu studia absolvoval mj. odbornou praxi v advokátní kanceláři zaměřené na obchodní právo ve stavebnictví.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.