Geometrický plán a jeho použití před katastrem a u soudu

Hodnocení kurzu
Délka kurzu24 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu745 Kč s DPH

Popis

Co všechno vás v rámci řízení o nemovitostech může překvapit a potkat? Přednášku na téma Geometrický plán a jeho použití před katastrem a u soudu, kterou vás provede Mgr. Jana Sedláková z advokátní kanceláře SEDLAKOVA LEGAL s.r.o, vás na ty nejčastější problémy připraví. 

Naučíme vás jak správně v geometrickém plánu číst, jak ho správně zadat, co si zkontrolovat, a na co připravit své klienty ve chvíli, kdy geometrický plán řeší nelehké situace. Video kurz vám ukáže, jak se v problematice zorientovat a utříbit si, co a jak je v geometrických plánech možné a jak v nich číst. 

 

Obsah video kurzu:

  • Účel geometrických plánů
  • Obsah a náležitosti
  • Součinnost dotčených vlastníků/uživatelů
  • Spory o hranice pozemků
  • Geometrický plán jako podklad pro řízení před katastrem nemovitostí
  • Jak číst v geometrický plánech?
     
Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 16. 5. 2019

O lektorovi

Mgr. Jana Sedláková
Mgr. Jana Sedláková
Mgr. Jana Sedláková je advokátkou, která v roce 2016 založila advokátní kancelář SEDLAKOVA LEGAL. Pod jejím vedením se členové kanceláře stali v roce 2017 a 2018 Inovativními právníky roku a za rok 2018 se také stali doporučovanou kanceláří v oblasti práva informačních technologií. Rovněž do České republiky přivedli hnutí Legal Hackers a založili zde jejich pobočku a nyní pracují na vlastním inkubátoru pro startupy. Kancelář má široký záběr od IT práva, ochrany osobních údajů, nemovitosti až ke korporacím a díky inovativnímu přístupu k práci roste škála jejich klientů. SEDLAKOVA LEGAL v roce 2019 otevřela pobočku v Ostravě a už teď se těší na další výzvy.

Cena včetně DPH: 745,00 KčSouvisejíci produkty