Jak na skončení pracovního poměru zaměstnance

Hodnocení kurzu
Délka kurzu86 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu745 Kč s DPH

Popis

Nabízíme vám unikátní video kurz s Mgr. Marií Janšovou, specialistkou na pracovní právo. Skončení pracovního poměru se zaměstnancem je téma, které zaujme jak zaměstnance, tak zaměstnavatele. Představíme vám celý proces přípravy a realizace skončení pracovního poměru.

Jste si jisti, že umíte zvolit správný důvod pro ukončení pracovního poměru? Znáte podmínky, které musí předcházet tomuto právnímu úkonu? Zjistíte, jak doručit výpověď zaměstnanci, a zároveň jak s touto výpovědí zacházet.

Obsah video kurzu:

  • Příprava skončení pracovního poměru
  • Realizace skončení pracovního poměru
  • Postup po skončení pracovního poměru

 

Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 23. 4. 2019

O lektorovi

Mgr. Marie Janšová
Mgr. Marie Janšová
Mgr. Marie Janšová je partnerkou advokátní kanceláře Legalité. Zaměřuje se na poskytování právního poradenství v oblasti pracovního práva, včetně pracovněprávních aspektů obchodních transakcí, problematiky přechodu práv a povinností, specifik právních vztahů s manažery, poradenství v oblasti odměňování a ochrany know-how, kolektivního vyjednávání a zastupování v pracovněprávních sporech a v řízení před správními orgány. Dále se specializuje na právní vztahy statutárních orgánů korporací, ochranu osobních údajů a spornou agendu. Mgr. Marie Janšová je členkou Kolegia expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů (AKV), European Employment Law Association (EELA) a předsedkyní představenstva Czech Employment Lawyers Association (CzELA). Marie Janšová je mezinárodními právnickými ratingovými publikacemi pravidelně řazena mezi nejdoporučovanější pracovněprávní specialisty (Chambers Europe, Who’s Who Legal).

Cena včetně DPH: 745,00 KčSouvisejíci produkty