Problematický zaměstnanec

Hodnocení kurzu
Délka kurzu52 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu745 Kč s DPH

Popis

Patříte mezi společnosti, kterých se téma Problematický zaměstnanec netýká? Jste si jistí? Ač to velmi neradi slyšíme, problematického zaměstnance najdeme čas od času na každém pracovišti. Jak postupovat? Víte, která disciplinární řízení můžeme využít? Mohou následovat mzdové postihy, krácení dovolené či převedení zaměstnance na jinou pracovní pozici?  

Na konci video kurzu, kterým Vás provede Mgr. Marie Janšová z advokátní kanceláře Legalité, se dozvíte, jaké druhy problémů nejčastěji se zaměstnanci nastávají, jaké disciplinární opatření má zaměstnavatel k dispozici a v neposlední řadě, jak by mělo probíhat disciplinární řízení se zaměstnancem.

Obsah video kurzu:

  • Druhy problémů
  • Disciplinární opatření
  • Disciplinární řízení
Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 29. 4. 2019

O lektorovi

Mgr. Marie Janšová
Mgr. Marie Janšová
Mgr. Marie Janšová je partnerkou advokátní kanceláře Legalité. Zaměřuje se na poskytování právního poradenství v oblasti pracovního práva, včetně pracovněprávních aspektů obchodních transakcí, problematiky přechodu práv a povinností, specifik právních vztahů s manažery, poradenství v oblasti odměňování a ochrany know-how, kolektivního vyjednávání a zastupování v pracovněprávních sporech a v řízení před správními orgány. Dále se specializuje na právní vztahy statutárních orgánů korporací, ochranu osobních údajů a spornou agendu. Mgr. Marie Janšová je členkou Kolegia expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů (AKV), European Employment Law Association (EELA) a předsedkyní představenstva Czech Employment Lawyers Association (CzELA). Marie Janšová je mezinárodními právnickými ratingovými publikacemi pravidelně řazena mezi nejdoporučovanější pracovněprávní specialisty (Chambers Europe, Who’s Who Legal).

Cena včetně DPH: 745,00 KčSouvisejíci produkty