Novela zákona o zaměstnanosti 2017

Hodnocení kurzu
Délka kurzu19 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu490 Kč s DPH

Popis

Zveme Vás ke sledování online video semináře na téma Aktuální novela zákona o zaměstnanosti. Proč byste měli náš seminář sledovat? Protože nový právní předpis přináší do zákona o zaměstnanosti, ale i dalších právních předpisů, mnoho nových pravidel, která ovlivní fungování na trhu práce a na která je potřeba se připravit. 
 
Vládní návrh zákona byl připraven s cílem reagovat na některé změny na trhu práce a vzniklé aplikační problémy. V průběhu legislativního procesu se pak do zákona dostaly i další novinky reagující na aktuální situaci a diskutované kauzy. Novela tak zásadním způsobem mění zaběhlá pravidla. Během semináře vás provedeme všemi hlavními změnami, které novela přináší. Ty nejzásadnější jsou v oblasti agenturního zaměstnávání. Budeme hovořit o kaucích, nových povinnostech odpovědného zástupce, řekneme si co je to zastřené agenturní zaměstnávání a jaká jsou nová pravidla pro agenturní zaměstnávání a sankce za jejich nedodržení. Dále vám představíme novinky v náhradním plnění pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením, změny v práci nezaměstnaných a sankce za porušení ochrany soukromí na pracovišti. Budeme rádi, když se na významné změny v oblasti zákona o zaměstnanosti připravíte včas a společně s námi.
 
Jaké jsou výhody online videokurzů?
 
  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoli, a to i zpětně
 
 
 
Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 19. 6. 2017

O lektorovi

Mgr. Marie Janšová
Mgr. Marie Janšová
Mgr. Marie Janšová je partnerkou advokátní kanceláře Legalité. Zaměřuje se na poskytování právního poradenství v oblasti pracovního práva, včetně pracovněprávních aspektů obchodních transakcí, problematiky přechodu práv a povinností, specifik právních vztahů s manažery, poradenství v oblasti odměňování a ochrany know-how, kolektivního vyjednávání a zastupování v pracovněprávních sporech a v řízení před správními orgány. Dále se specializuje na právní vztahy statutárních orgánů korporací, ochranu osobních údajů a spornou agendu. Mgr. Marie Janšová je členkou Kolegia expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů (AKV), European Employment Law Association (EELA) a předsedkyní představenstva Czech Employment Lawyers Association (CzELA). Marie Janšová je mezinárodními právnickými ratingovými publikacemi pravidelně řazena mezi nejdoporučovanější pracovněprávní specialisty (Chambers Europe, Who’s Who Legal).

Cena včetně DPH: 490,00 KčSouvisejíci produkty