Novela zákona o zaměstnanosti 2017

Přednášející: Mgr. Marie Janšová


Cena včetně DPH: 490,00 Kč

Zveme Vás ke sledování online video semináře na téma Aktuální novela zákona o zaměstnanosti. Proč byste měli náš seminář sledovat? Protože nový právní předpis přináší do zákona o zaměstnanosti, ale i dalších právních předpisů, mnoho nových pravidel, která ovlivní fungování na trhu práce a na která je potřeba se připravit. 

Vládní návrh zákona byl připraven s cílem reagovat na některé změny na trhu práce a vzniklé aplikační problémy. V průběhu legislativního procesu se pak do zákona dostaly i další novinky reagující na aktuální situaci a diskutované kauzy. Novela tak zásadním způsobem mění zaběhlá pravidla. Během semináře vás provedeme všemi hlavními změnami, které novela přináší. Ty nejzásadnější jsou v oblasti agenturního zaměstnávání. Budeme hovořit o kaucích, nových povinnostech odpovědného zástupce, řekneme si co je to zastřené agenturní zaměstnávání a jaká jsou nová pravidla pro agenturní zaměstnávání a sankce za jejich nedodržení. Dále vám představíme novinky v náhradním plnění pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením, změny v práci nezaměstnaných a sankce za porušení ochrany soukromí na pracovišti. Budeme rádi, když se na významné změny v oblasti zákona o zaměstnanosti připravíte včas a společně s námi.

Jaké jsou výhody online videokurzů?

  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoli, a to i zpětně.
Celková délka přednášky je 19 minut.


O lektorovi

Mgr. Marie Janšová
Mgr. Marie Janšová
Mgr. Marie Janšová je partnerkou advokátní kanceláře Legalité. Zaměřuje se na poskytování právního poradenství v oblasti pracovního práva. Mezinárodními právnickými ratingovými publikacemi je pravidelně řazena mezi nejdoporučovanější pracovněprávní specialisty.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.