Smluvní pokuta

Přednášející: Mgr. Adam Janováč


Cena včetně DPH: 745,00 Kč

Aktuální video přednáška je o smluvní pokutě. Proč zrovna o smluvní pokutě? No protože smluvní pokuta je něco, čím se právníci, ale i neprávníci setkávají na každodenní bázi. Smluvní pokuta je v každé smlouvě, v každých obchodních podmínkách a je to něco, na co se zákazník nebo klient vždycky přijde zeptat, když to ve smlouvě uvidí. Přitom smluvní pokuta je upravena ve čtyřech paragrafech občanského zákoníku, dalo by se usuzovat, že s výkladem nevznikají žádné potíže. Podle mě opak je pravdou. Je třeba řešit povinnost, kterou smluvní pokuta zajišťuje, je třeba se zabývat výší smluvní pokuty, je třeba se zabývat způsobem určitosti a stanovení smluvní pokuty, kdy se stává splatnou, jak je to s jejím promlčením. Na tyto a další otázky Vám dá odpověď tato video přednáška o smluvní pokutě.

Celková délka této přednášky je 19 minut.
 

O lektorovi

Mgr.  Adam  Janováč
Mgr. Adam Janováč
Adam Janováč je advokátem v kanceláři ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s.r.o., specializující se na smluvní právo, právo obchodních společností a fúze a akvizice.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.