Taktika jednání o smlouvách

Přednášející: JUDr. Martin Maisner, PhD, MCIArb


499,00 KčCena včetně DPH

Vyjednáváte v rámci svého povolání nebo v rámci své funkce o smlouvách? Pak je pro Vás následující videopřednáška téměř nezbytností! Významnou roli totiž nehrají jen obsah samotné připravované smlouvy, ale i prostředí, příprava, schopnost týmové práce nebo vaše znalost vyjednávacích technik.

Vyjednávání jako takové se nedědí, není přidělováno a ani se systematicky nevyučuje. Nicméně se jedná o samostatné profesionální odvětví, které má svá pravidla a své zvyklosti. Základem taktiky jednání o smlouvách je systemizace běžných vyzkoušených obchodních praktik a jejich důsledné dodržování. Pokud totiž některou stránku taktiky jednání podceníte, existuje nebezpečí, že se to negativně projeví na výsledku vyjednávání.

Věděli jste třeba, jak velkou roli hraje při jednání výběr místa? Nebo jak důležité je mít během jednání připravený plán B? Podívejte se na kurz vedený JUDr. Martinem Maisnerem, Partnerem v advokátní kanceláři ROWAN LEGAL.


Co se v rámci aktuální přednášky dozvíte?

  • Jak se připravit na jednání.
  • Generální strategie jednání - Jak získat informace, analyzovat tým protistrany, prezentovat reference a zkušenosti, podat předchozí úspěchy.
  • Jak postupovat při přípravě a koordinaci svého týmu a jak vést samotné jednání.
  • Jak co nejefektivněji identifikovat věcné cíle.
  • Vyjednávací techniky, styl a image.

Celková délka přednášky je 70 minut.


Jaké jsou výhody online videokurzů?

  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázání konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoliv, a to i zpětně.

O lektorovi

JUDr. Martin Maisner, Ph.D., MCIArb
JUDr. Martin Maisner, Ph.D., MCIArb
JUDr. Martin Maisner, Ph.D., MCIArb je partnerem advokátní kanceláře ROWAN LEGAL.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.