Zprostředkovatelská smlouva v realitní praxi

Přednášející: JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.


490,00 KčCena včetně DPH

Pohybujete se v oblasti realit? A orientujete se v novinkách, které se spolu s novým občanským zákoníkem objevily u zprostředkovatelských smluv právě v realitní praxi? Přehledné shrnutí přináší náš aktuální videokurz s vedoucím partnerem advokátní kanceláře DOHNAL PERTOT SLANINA
JUDr. Jakubem Dohnalem.

Kromě toho se v rámci přednášky dozvíte některé praktické tipy, jak jednat se zákazníky (primárně se spotřebiteli), abyste měli právo na výplatu provize. Pokud se pohybujete v oblasti realit (ať už přímo v RK nebo v jakékoli jiné formě), je tedy tento seminář určen právě pro Vás.

Jaký je obsah aktuálního videokurzu? Jeho první část připomene změny legislativy od roku 2014. Další část pak připomene nejdůležitější aktuální judikáty a praktické tipy, co je vhodné zahrnout do zprostředkovatelských smluv či jak reagovat na některé nové instituty v případě starších smluv.


Už jste poznali výhody našich videokurzů?


  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoliv, a to zpětně.

Celková délka přednášky je 27 minut.


O lektorovi

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.
JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.
JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D. je vedoucím partnerem kanceláře Dohnal, Pertot, Slanina. Je absolventem Právnické fakulty University Palackého v Olomouci.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.