Zápisy práv do katastru nemovitostí

Hodnocení kurzu
Délka kurzu26 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu745 Kč s DPH

Popis

Mgr. Jana Sedláková z advokátní kanceláře SEDLAKOVA LEGAL s.r.o., specialistka na nemovitostní právo, vás připraví na všechny případy, se kterými se na katastru nemovitostí můžete setkat. Zbavíte se strachu z vkladového či záznamového řízení a naučíte se efektivně řešit situaci v případě přerušení řízení ze strany katastru nemovitostí. Znáte vůbec nejčastější důvody vedoucí k tomuto přerušení?

Cílem video kurzu je poskytnout obecný náhled do všech řízení, případně vás odkázat na právní úpravu s problémem související.

 

Obsah video kurzu:

  • Vkladové řízení
  • Nejčastější důvody přerušení vkladového řízení a jak je řešit
  • Stavby neevidované v katastru nemovitostí, pojem “drobné stavby“
  • Záznam
  • Poznámka

 

Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 14. 5. 2019

O lektorovi

Mgr. Jana Sedláková
Mgr. Jana Sedláková
Mgr. Jana Sedláková je advokátkou, která v roce 2016 založila advokátní kancelář SEDLAKOVA LEGAL. Pod jejím vedením se členové kanceláře stali v roce 2017 a 2018 Inovativními právníky roku a za rok 2018 se také stali doporučovanou kanceláří v oblasti práva informačních technologií. Rovněž do České republiky přivedli hnutí Legal Hackers a založili zde jejich pobočku a nyní pracují na vlastním inkubátoru pro startupy. Kancelář má široký záběr od IT práva, ochrany osobních údajů, nemovitosti až ke korporacím a díky inovativnímu přístupu k práci roste škála jejich klientů. SEDLAKOVA LEGAL v roce 2019 otevřela pobočku v Ostravě a už teď se těší na další výzvy.

Cena včetně DPH: 745,00 KčSouvisejíci produkty