Hromadné žaloby

Přednášející: Mgr. Eliška Miklíková


Cena včetně DPH: 745,00 Kč

Hromadné žaloby jsou nyní velmi aktuálním a žhavým tématem, které hýbe českým právním světem, ať už jste spotřebitel, podnikatel nebo advokát, hromadné žaloby všem těmto třem skupinám přináší nové možnosti. Proto si pojďme spolu nyní o těchto možnostech něco říct. Těším se na setkání s Vámi u své video přednášky.

Celková délka této video přednášky je 60 minut.
 

O lektorovi

Mgr. Eliška  Miklíková
Mgr. Eliška Miklíková
Eliška Miklíková je advokátka a ve své praxi zaměřuje především na soudní a rozhodčí řízení a na vztahy s mezinárodním prvkem. Je také rozhodkyní zapsanou u Vídeňského mezinárodního rozhodčího centra (Vienna International Arbitration Centre, VIAC). V advokátní kanceláři Dvořák Hager & Partners pracuje od roku 2018.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.