Vyloučení dodavatele ze zadávacího řízení

Přednášející: Mgr. Jan Hlavsa


595,00 KčCena včetně DPH

Zajímá Vás, jaké změny přináší nový zákon o zadávání veřejných zakázek do procesu vyloučení dodavatele (podle nové terminologie účastníka) ze zadávacího řízení? Pak si nenechte ujít nejnovější ze série videopřednášek, které Vám přináší ePravo.cz. Průvodcem Vám tentokrát bude Mgr. Jan Hlavsa z advokátní kanceláře ROWAN LEGAL.


Zatímco původní zákon lpěl na jednotlivých fázích zadávacího řízení a dodavatel tak mohl být pro nesplnění konkrétních podmínek vylučován pouze v konkrétních etapách přípravy, nový zákon v tomto ohledu postupuje volněji a účastník řízení tak může být vyloučen bez toho, aby bylo nutné vracet se k předchozím procesům. Za jakých podmínek může zadavatel účastníka vyloučit? A kdy to ze zákona dokonce udělat musí? Dozvíte se v aktuálním videokurzu.

Jaké možnosti vyloučení analyzuje nejnovější přednáška?  • Pro nesplnění podmínek zadávacího řízení.
  • Pro nesložení či nezajištění požadované jistoty.
  • Pro mimořádně nízkou nabídkovou cenu.
  • Pro nezpůsobilost (nedodržení povinností vyplývajících z právních předpisů, střet zájmů, dřívější porušení smluvního vztahu se zadavatelem veřejné zakázky apod.).
  • Další povinné důvody vyloučení (nesplnění kvalifikace, důvody vyloučení u elektronické aukce apod.).
Celková délka přednášky je 47 minut.

Zaujaly Vás naše online videokurzy? Disponují řadou výhod:  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoliv, a to i zpětně.


O lektorovi

Mgr. Jan Hlavsa
Mgr. Jan Hlavsa
Mgr. Jan Hlavsa je absolventem Masarykovy university v Brně. Jako expert se angažuje ve společnosti Hirst, a.s. Aktuálně je advokátním koncipientem v advokátní kanceláři ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.