Výjimky ze zadávacího řízení

Hodnocení kurzu
Délka kurzu48 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu490 Kč s DPH

Popis

Další ze série našich videokurzů specializovaných na oblast zákona o zadávání veřejných zakázek se tentokrát zaměří na aktuální změny v povinnosti provádění zadávacího řízení u veřejných zakázek. Mgr. Jan Měkota z advokátní kanceláře ROWAN LEGAL Vás provede základním přehledem výjimek a změn souvisejících právě s novelizací zákona o veřejných zakázkách.
 
Co se v aktuální přednášce dozvíte?

 

  • Jaké jsou obecné výjimky z povinnosti provést zadávací řízení.
  • Jaká specifika přinášejí veřejné zakázky malého rozsahu.
  • Jaké výjimky se vztahují na tzv. podlimitní VZ.
  • Co znamená smíšená veřejná zakázka a jaké výjimky se na ni vztahují.
  • Výjimky pro sektorové VZ.
  • Přehled výjimek pro zakázky v oblasti obrany a bezpečnosti.


Zaujaly Vás naše online videokurzy? Disponují řadou výhod:

 

 

  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoliv, a to i zpětně.


O lektorovi

Mgr. Jan Měkota je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.  Poskytuje právní služby ve všech oblastech, v nichž advokátní kancelář ROWAN LEGAL působí. Specializuje se především na právo veřejných zakázek.

Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, která jsou Vám přístupna kdekoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?
Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete-li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.

 

 

Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 29. 4. 2016

O lektorovi

Mgr. Jan Měkota
Mgr. Jan Měkota
Mgr. Jan Měkota je specialistou v oblasti veřejných investic v rámci všech odvětví, ve kterých advokátní kancelář ROWAN LEGAL působí. Poskytuje komplexní právní poradenství jak zadavatelům veřejných zakázek, tak uchazečům o veřejné zakázky v oblasti přípravy jejich nabídek i ve všech ostatních fázích cyklu veřejného investování.Jan Měkota má hluboké zkušenosti s poskytováním právní podpory při přípravě zadávacích dokumentací ve smyslu zákona o veřejných zakázkách, včetně zpracování komplexních smluvních podmínek v mnoha významných projektech (z oblasti ICT, stavebnictví, projektové činnosti ve výstavbě, veřejných služeb apod.), jejichž hodnota dosahovala miliard Kč a s poskytováním právní podpory mnoha uchazečům o významné veřejné zakázky zadávané v České republice. Mgr. Jan Měkota je rovněž aktivní při publikaci odborných článků souvisejících s tématem veřejných zakázek.Cena včetně DPH: 490,00 KčSouvisejíci produkty