Obrana dodavatele proti nezákonnému postupu zadavatele a přezkum ze strany ÚOHS

Hodnocení kurzu
Délka kurzu40 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu490 Kč s DPH

Popis

V řadě předešlých kurzů jsme se zabývali novým zákonem o veřejných zakázkách, a to především z pohledu zadavatele. Aktuální přednáška se na problematiku dívá z druhé strany a představuje naopak možné formy obrany dodavatelů proti nezákonným postupům na straně zadavatele (např. v případech nejasností u vyloučení dodavatele nebo výběru nejvhodnější nabídky).Kurz je rozdělen na dvě části: V té první jsou představeny postupy zadavatele a dodavatele ve chvíli, kdy si na postupy stěžují před podáním návrhu na tzv. zahájení řízení o přezkoumání úkonu dodavatele, v té druhé jsou následně analyzovány postupy navrhovatelů před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže. Tématem vás provede Mgr. David Říčný z advokátní kanceláře Rowan Legal.

Které problémy aktuální přednáška rozebere?


 

  • Kdy je zadavatel oprávněn podat námitku a jak zákon upravuje její doručení.
  • Jak probíhá vyřízení námitky a zákaz pro zadavatele uzavřít smlouvu během řízení.
  • Jaká je působnost ÚOHS.
  • Podrobnosti řízení u veřejných zakázek (náležitosti návrhu, lhůty, kauce, účastníci, průběh správního řízení apod.).
  • Možná opatření ze strany ÚOHS.

 

 

 


Zaujaly Vás naše online videokurzy? Disponují řadou výhod:

 

 

 

 

 

 

 

  • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
  • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
  • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
  • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoliv, a to i zpětně.

 


O lektoroviMgr. David Říčný je absolventem Právnické fakulty Masarykovy university v Brně. Pět let působil na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Díky své předchozí praxi má jedinečné zkušenosti s kontrolou zadávacích řízení, aplikací zákona o veřejných zakázkách a správním řízením. Má rovněž zkušenosti se zpracováváním odborných stanovisek týkajících se konkrétních otázek práva veřejných zakázek a s přednáškovou a publikační činností v oblasti veřejných zakázek. Aktuálně pracuje jako advokátní koncipient v advokátní kanceláři ROWAN LEGAL.Jak kurz probíhá?

Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, která jsou Vám přístupna kdekoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.Kdy mohu studovat?

Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.Jak je kurz zakončen?

Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.Jak získám potvrzení o absolvování?

Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete-li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.

 

 

 

 

 

 

Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 22. 4. 2016

O lektorovi

Mgr. David Říčný
Mgr. David Říčný
Mgr. David Říčný je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Pět let působil na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Díky své předchozí praxi má jedinečné zkušenosti s kontrolou zadávacích řízení, aplikací zákona o veřejných zakázkách a správním řízením. Má rovněž zkušenosti se zpracováváním odborných stanovisek týkajících se konkrétních otázek práva veřejných zakázek a s přednáškovou a publikační činností v oblasti veřejných zakázek. Aktuálně pracuje jako advokátní koncipient v advokátní kanceláři ROWAN LEGAL.

Cena včetně DPH: 490,00 KčSouvisejíci produkty