Školské právo II.část

Přednášející: JUDr. Mgr. Filip Rigel, Ph.D.


890,00 KčCena včetně DPH

Druhá část přednášky školského práva je zaměřena na jednotlivé fáze vzdělávacího procesu a další ustanovení školského zákona.

I v této části Vás provede advokát Filip Rigel, který představí všechny fáze školního procesu. Jedná se především o předškolní, základní, střední a vyšší odborné vzdělání. Dále se přesuneme k organizační stránce této celé problematiky s tím, že se budeme bavit o školách a školských zařízení, které poskytují vzdělání, případně poskytují některé školské služby. Mezi organizaci patří také ředitel školy, který vykonává rozhodovací či případně jinou veřejnou správu v oblasti školství. To vše, a mnohem více, se dozvíte v druhé části přednášky.


Struktura prezentace, která je součástí přednášky, je následující:


 • Předškolní vzdělání.
 • Základní vzdělání.
 • Střední vzdělání.
 • Vyšší odborné vzdělání a jiné.
 • Školy a školská zařízení.
 • Školské služby.
 • Školský zákon – další pasáže.
Celková délka přednášky je 24 minut.


Zaujaly Vás naše online videokurzy? Disponují řadou výhod:


 • Problematiku podávají komplexně, přehledně a zároveň srozumitelně.
 • Jejich obsah reflektuje vždy nejaktuálnější změny a otázky.
 • Jsou přístupné jak z domova či kanceláře, tak na cestách z tabletu nebo mobilu, a to doma i v zahraničí.
 • Při jejich sledování nejste vázáni konkrétním časem, stáhnout si je můžete kdykoli, a to i zpětně.

O lektorovi

JUDr. Mgr. Filip Rigel, Ph.D.
JUDr. Mgr. Filip Rigel, Ph.D.
JUDr. Mgr. Filip Rigel, Ph.D. je absolventem magisterského oboru právo na Právnické fakultě Masarykovy univerzity, kde úspěšně absolvoval také rigorózní řízení a doktorské studium v oboru správní právo a právo životního prostředí.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.