Súbor videoprednášok na tému Trestná zodpovednosť právnických osôb (TZPO)

Přednášející: Mgr. Sylvia Szabó


Cena včetně DPH: 2 950,00 Kč

Súbor videoprednášok na tému Trestná zodpovednosť právnických osôb (TZPO) - Prečo sa zákon o trestnej zodpovednosti vzťahuje aj na Vás? 

Predmetom video prezentácií,  ktoré si máte možnosť zakúpiť a pozrieť,  je vysvětlit,  kto je právnická osoba,  kto je kvalifikovaná osoba, že je to osoba,  ktorá  môže spôsobiť  trestné stíhanie  právnickej  osoby  a  môžete to byť aj vy, vaša právnická osoba.  

Dozviete  sa, aké trestné činy môže  spáchať  právnická osoba, aké tresty za to hrozia a môžete sa okrem iného dozvedieť,  aké riziká  sú s tým spojené.  My  vieme  zúžitkovať naše skúsenosti,  ktoré v tejto  oblasti už máme a vieme vám pomôcť  nastaviť  vhodné  preventívne  opatrenia na vašu obranu.  

Pozrite si video prezentácie a posúďte sami. Prvý krok k obrane  vašej  spoločnosti,  by ste tak už urobili. 

Celková dĺžka týchto štyroch videoprednášok je 132 minút. Videoprednášky sú pripravené podľa právneho poriadku SR.


O lektorovi

Mgr. Sylvia Szabó
Mgr. Sylvia Szabó
Mgr. Sylvia Szabó, partnerka Ružička Csekes s. r. o., advokátka špecializujúca sa na korporátne trestné právo, protikorupčné programy, programy prevencie protispoločenskej činnosti a preventívne opatrenia.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.