SVĚŘENSKÉ FONDY (zajímavý nástroj ochrany majetku s velkým ALE)

Přednášející: Mgr. Stanislav Servus, LL.M.


Cena včetně DPH: 745,00 Kč

Svěřenské fondy jsou zajímavým nástrojem pro ochrany majetku a dlouhodobé plánování jak majetek chránit a jak s ním nakládat. Je to výborný instrument, který umožňuje zakladatelům, majitelům celou řadu úkonů. Zároveň má však značná specifika, má řadu rizik, které si řada občanů neuvědomuje. Neuvědomuje si to řada právníků, a proto tato přednáška Vás alespoň s některými seznámí a navede Vás jak se svěřenskými fondy dobře pracovat.


Celková délka této přednášky je 38 minut.

 

O lektorovi

Mgr. Stanislav Servus,  LL.M.
Mgr. Stanislav Servus, LL.M.
Stanislav Servus absolvoval je advokátem, který se ve své praxi zaměřuje na oblast restrukturalizací, korporátních projektů, M&A, soutěžního práva a transakcích v oblasti nemovitostí, včetně projektů v oblasti obnovitelných zdrojů.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.